FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja konferencji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyki_80

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 2:57 pm    Temat postu: Re: Organizacja konferencji Odpowiedz z cytatem

Kama napisał:
My korzystaliśmy z usług firmy http://gabrielaevents.pl/ Pełen profesjonalizm, konsultacja z nami co nas interesuje i przede wszystkim wszystko na czas. Agencja godna polecenia[/url]

A oprócz konferencji organizują jakiś catering czy to należy w kwestii organizatora? Smile
manna

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie ostatniej konferencji na której byłam główną atrakcją były pokazy laserowe Smile Świetna sprawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marrek559

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją są pokazy laserowe na konferencji. Jeszcze się z tym nie spotkałem !
lokusk21

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej do konferencji takie pokazy średnio pasują.
markuss

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bym miał coś organizować w Poznaniu to z pewnością wolałbym doradzić się innych firm z branży które organizowały coś tam. Nigdy nie organizuję w ciemny, czy za niezaufaną rekomendacją
Kitkat

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio swietnie sie bawilismy na wrocławskich pokazach sztucznych ogni z firmą x-action.pl. Naprawde super to wyszlo ! Efekt niesamowity.
rybitwa

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam zajrzeć na stronę http://dom-wiedzy.pl/. Wiem, ze oni mają do dyspozycji różne sale szkoleniowe. Na pewno coś dla siebie u nich znajdziecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keler

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli konferencja w Poznaniu albo okolicy to najlepiej zdecydować się na nocleg w jakimś przyjaznym kieszeni miejscu Wink http://www.hotelwrzesnia.pl/ będzie dobrym wyborem z Wrześni można łatwo dojechać do Poznania a jest naprawdę dużo taniej
Powrót do góry
teresa30

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja konferencji nie jest łatwa, potrzebny jest szczegóły plan działania. Pierwszym punktem powinien być wybór odpowiedniego miejsca, przestronnego, komfortowego, w pełni wyposażonego. Szukacie takiego miejsca w okolicy Warszawy? Zajrzyjcie do Hotelu Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/biznes - powinien się nadać, ma odpowiednie sale i spore zaplecze rozrywkowe, klub, spa itp.
Powrót do góry
Kiker

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałbym szczerze polecić świetne miejsce na szkolenie czy imprezę firmową to jest taka restauracja w Krakowie w świetnej lokalizacji bo to przecież rynek. Mają świetne warunki i dają mega jedzonko. Jak ktoś chętny to nazywają się Scandale Royal.
Powrót do góry
biauuko

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No organizacja konferencji to nie w kij pierdział Smile Dzięki za pomysły, na pewno z nich skorzystam!
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe rady. Na pewno jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór odpowiedniej lokalizacji na taki event. Wiem, że bardzo dobrze w tej roli sprawdza sala konferencyjna pod Warszawą, bo nie tylko jest tam świetny dojazd z każdego miejsca w kraju, ale też samo miejsce świadczy o Waszym prestiżu. To pomaga w organizacji konferencji.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre miejsce na konferencję to moim zdaniem: http://www.willazagorze.pl/ . Mają bardzo ładne dwie sale konferencyjne, bardzo dobrze wyposażone multimedialnie. Z tego co widziałam to oferują dwa pakiety, warto więc dopytać ale ceny i jedzenie mają jak dla mnie super.
Powrót do góry
fortezza

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić te sale szkoleniowe poznań. Sam tam organizuję konferencje i jestem zadowolony. Dobre miejsce na konferencję.
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde dobrze, że trafiłam na ten wątek Smile Też stoi teraz przede mną wyzwanie i muszę zorganizować dużą konferencję w Krakowie. Macie może jakieś namiary na sprawdzoną sale i catering ? Co prawda w oko wpadła mi ta oferta http://www.kscc.pl/ firma cateringowa Kraków - i puki co skłaniam się ku nim. Miał ktoś z Was z nimi styczność ? Jeśli tak to będę wdzięczna za info.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: