FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Problem z prezentem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quichalk1974

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 11:29 am    Temat postu: Problem z prezentem Odpowiedz z cytatem

Mam wielki problem z prezentem na urodziny, otóż chciałam kupić swojemu ukochanemu na urodziny taki fajny zegarek. Macie jakieś sprawdzone miejsce może ? I fajnie by było jakby od razu było grawerowanie na miejscu
Monet

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy Ci na cenie to może warto pomyśleć o Ali Express lub czymś podobnym. Tylko czas realizacji dostawy jest raczej dość długi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krupak22

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może tak kupić jakiś naprawdę dobry zegarek? Super zegarki Adriatica są np. tutaj Smile
Xanxizim

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może po prostu bon podarunkowy?
devin55

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że jak wyżej bon to super sprawa kupi co chce Smile
toyat

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 7:36 am    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem

A ja chciałam się z Wami skonsultować w kwestii "prezentowej", dobrze że trafiłam na ten temat. Mianowicie chciałam zapytać, czy Waszym zdaniem zorganizowanie dziecku wyjazdu na zagraniczny obóz językowy jest dobrym pomysłem. Moja Marta będzie mieć niedługo 16. urodziny i chcę ją wysłać do Londynu na dwa tygodnie, aby podszkoliła angielski. Wydaje mi się, że nauka poprzez kontakt z native speakerami to najlepsza forma podszlifowania angielskiego. Zrobiłam zresztą mały research w necie i znalazłam firmę organizującą takie obozy -https://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe. Co myślicie, dobrze kombinuję?
Powrót do góry
V.I.P

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Ci nie pomogę :/ Ja za to myślę co kupić moim dziadkom bo zaprosili mnie do siebie i fajnie by było z czymś przyjechać Smile Jak na razie znalazłem takie tabliczki drewniane z napisami, czy myślicie, że to dobry pomysł i dziadkowie się ucieszą czy może poszukać jeszcze czegoś innego? Smile
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mamie na urodziny ostatnio na spółę z bratem kupiłam dwie takei doniczki https://ledco.pl/podswietlane-meble/1448-donica-podswietlana-pons-90-cm.html bedą mamie śłicznie pasować do ogrodu!
Powrót do góry
Doboszak

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doniczka dla chłopaka to słaby pomysł. W ogóle to słaby pomysł na prezent.

Fajne zegarki są na Allegro, wychodzi taniej niż w sklepie.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że taki zegarek to całkiem spory wydatek. Może lepiej zdecydować się na coś tańszego? Rzuć okiem na przykład na takie koszulki z nadrukiem: https://printerrier.com/. Moim zdaniem to całkiem dobra opcja.
Powrót do góry
Jula32

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od wielkości budżetu. Można pomyśleć o fajnej grze, warto tylko wcześniej sprawdzić wymagania sprzętowe i upewnić się, że zadziała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dzennika5

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak macie problem z prezentem to najlepiej sami go zrobcie Smile Pomoze wam w tym https://www.sklep.savpol.pl/blog/odrobina-cukierniczej-historii-czyli-tort-na-przestrzeni-dziejow.html
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie na prezent dobrej klasy zegarka męskiego, to zobaczcie tu http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Puma_Zegarki-meskie-Puma-3009.html Ciekawe wzornictwo, kolorowe tarcze zegarka i eleganckie paski do tego. Za niewielką kwotę można kupić zegarek znanej i cenionej marki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: