FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja konferencji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamyki_80

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 2:57 pm    Temat postu: Re: Organizacja konferencji Odpowiedz z cytatem

Kama napisał:
My korzystaliśmy z usług firmy http://gabrielaevents.pl/ Pełen profesjonalizm, konsultacja z nami co nas interesuje i przede wszystkim wszystko na czas. Agencja godna polecenia[/url]

A oprócz konferencji organizują jakiś catering czy to należy w kwestii organizatora? Smile
manna

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie ostatniej konferencji na której byłam główną atrakcją były pokazy laserowe Smile Świetna sprawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marrek559

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawą opcją są pokazy laserowe na konferencji. Jeszcze się z tym nie spotkałem !
lokusk21

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej do konferencji takie pokazy średnio pasują.
markuss

PostWysłany: Wto Lip 18, 2017 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bym miał coś organizować w Poznaniu to z pewnością wolałbym doradzić się innych firm z branży które organizowały coś tam. Nigdy nie organizuję w ciemny, czy za niezaufaną rekomendacją
Kitkat

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio swietnie sie bawilismy na wrocławskich pokazach sztucznych ogni z firmą x-action.pl. Naprawde super to wyszlo ! Efekt niesamowity.
rybitwa

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam zajrzeć na stronę http://dom-wiedzy.pl/. Wiem, ze oni mają do dyspozycji różne sale szkoleniowe. Na pewno coś dla siebie u nich znajdziecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keler

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli konferencja w Poznaniu albo okolicy to najlepiej zdecydować się na nocleg w jakimś przyjaznym kieszeni miejscu Wink http://www.hotelwrzesnia.pl/ będzie dobrym wyborem z Wrześni można łatwo dojechać do Poznania a jest naprawdę dużo taniej
Powrót do góry
teresa30

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja konferencji nie jest łatwa, potrzebny jest szczegóły plan działania. Pierwszym punktem powinien być wybór odpowiedniego miejsca, przestronnego, komfortowego, w pełni wyposażonego. Szukacie takiego miejsca w okolicy Warszawy? Zajrzyjcie do Hotelu Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/biznes - powinien się nadać, ma odpowiednie sale i spore zaplecze rozrywkowe, klub, spa itp.
Powrót do góry
Kiker

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałbym szczerze polecić świetne miejsce na szkolenie czy imprezę firmową to jest taka restauracja w Krakowie w świetnej lokalizacji bo to przecież rynek. Mają świetne warunki i dają mega jedzonko. Jak ktoś chętny to nazywają się Scandale Royal.
Powrót do góry
biauuko

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No organizacja konferencji to nie w kij pierdział Smile Dzięki za pomysły, na pewno z nich skorzystam!
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe rady. Na pewno jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór odpowiedniej lokalizacji na taki event. Wiem, że bardzo dobrze w tej roli sprawdza sala konferencyjna pod Warszawą, bo nie tylko jest tam świetny dojazd z każdego miejsca w kraju, ale też samo miejsce świadczy o Waszym prestiżu. To pomaga w organizacji konferencji.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre miejsce na konferencję to moim zdaniem: http://www.willazagorze.pl/ . Mają bardzo ładne dwie sale konferencyjne, bardzo dobrze wyposażone multimedialnie. Z tego co widziałam to oferują dwa pakiety, warto więc dopytać ale ceny i jedzenie mają jak dla mnie super.
Powrót do góry
fortezza

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić te sale szkoleniowe poznań. Sam tam organizuję konferencje i jestem zadowolony. Dobre miejsce na konferencję.
Powrót do góry
katpio123

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde dobrze, że trafiłam na ten wątek Smile Też stoi teraz przede mną wyzwanie i muszę zorganizować dużą konferencję w Krakowie. Macie może jakieś namiary na sprawdzoną sale i catering ? Co prawda w oko wpadła mi ta oferta http://www.kscc.pl/ firma cateringowa Kraków - i puki co skłaniam się ku nim. Miał ktoś z Was z nimi styczność ? Jeśli tak to będę wdzięczna za info.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: