FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wasze kolekcje
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
falcon

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 8:02 am    Temat postu: Wasze kolekcje Odpowiedz z cytatem

Zbieracie cos?
Ja musze się przyznać, że od dziecka byłam typem zbieracza. Kolekcjonowałam wszystko, od kamyków po zabawki.
Teraz zbieram już tylko figurki Schleich. Oczy mi się świecą, jak trafiam na przykład na taką stronę z limitowanymi egzemplarzami: http://dobrodziecka.pl/sklep/schleich/schleich-figurki-wycofane/cat_95.html Sporo już tego mam, ale i tak nie umiem powstrzymać się przed zakupem kolejnych. Ot, nałóg Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eagle

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od małego lubiłem układanie różnych rzeczy z klocków i tak mi zostało do dzisiaj, może już się nimi nie bawię tyle co kiedyś, wiadomo, nie te lata Wink ale nadal mam w domu sporą kolekcję drewnianych klocków, na przykład zdobytych tutaj: http://www.patiimaks.pl/Product.aspx?name=zabawki-i-gry&cat_name=zabawki-drewniane&cat_id=161&page=1.
Powrót do góry
lumik

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 11:48 pm    Temat postu: ksiazki Odpowiedz z cytatem

uwielbiam zbierac ksiazki tylko problem z powierzchcnia do ich przechowywania.

Ostatnio zmieniony przez lumik dnia Sro Lip 30, 2014 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Maska

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym zbieraniem to jest tak, że można sobie nieźle zagracić mieszkanie. Ja w dzieciństwie zbierałam różne rzeczy - naklejki, maskotki- misie itp., ale potem zawsze przychodził czas porządków i trzeba się było pożegnać ze swoją kolekcją.
Teraz zbieram książki, ale już mam problem, gdzie je składować. Marzy mi się dom z dużą biblioteką, zajmującą całą ścianę.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pią Gru 06, 2013 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako dziecko zbierałam pocztówki, przejęłam kolekcję mojego taty. W moich zbiorach są pocztówki przedwojenne. Teraz nie wiem, co z tym wszystkim zrobić Razz
Powrót do góry
optopro

PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepisy kulinarne Very Happy nie tylko jako zakładki w komputerze, ale też na papierze... tylko nie ma komu z nich gotować i piec Razz
janek33

PostWysłany: Sro Gru 11, 2013 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kolekcjonuję militaria Wink Różne noże i scyzoryki ... Ostatnio zakupiłem sobie jedną z takich wiatrówek: http://centrum-broni.pl/c/26/wiatrowki.html - świetna sprawa !
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zbieram różnego rodzaju drewniane figurki, lecz prawdziwie interesujące hobby ma mój ojciec, który kolekcjonuje poroże. W domu posiada już różne rodzaje wywieszone na ścianie od jelenia i kozła. Pomimo, że jestem przeciwnikiem polowania, przyznam, że prezentują się one całkiem nieźle w salonie nad kominkiem.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż mi właśnie zagląda przez ramię i się śmieje, że mam napisać, iż kolekcjonuję modne ubrania Razz Może i coś w tym jest, ale kobiety tak mają, nooo Very Happy
Powrót do góry
januszpogorzelski0

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak byłem mały to zbierałem znaczki i karty z piłkarzami.
grzechu

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymoneska napisał:
Mój mąż mi właśnie zagląda przez ramię i się śmieje, że mam napisać, iż kolekcjonuję modne ubrania Razz Może i coś w tym jest, ale kobiety tak mają, nooo Very Happy

Też przeglądam właśnie jakiś prezent dla żony i jedna z lepszych sukienek jaka mi wpadła w oko trochę kosztuje, ale myślę, że raz do roku można kupić. Podoba Wam się?

Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne także na różnego typu spotkania i konferencje znajdziesz ubrania w sklepie internetowym na: http://quiosque.pl . Każda z nas chce ładnie się prezentować w różnych miejscach o różnej porze i w szafie powinniśmy mieć z roku na rok coś nowszego.
Powrót do góry
heloneida

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli miałabym powiedzieć, że cokolwiek zbieram, to chyba wypadłoby na buty Smile
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Nie Lip 31, 2016 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kolekcje militarne, to warto wiedzieć, gdzie można znaleźć wysokie jakościowo elementy do tych kolekcji. Z pewnością warto zwrócić uwagę na http://www.protarget.com.pl w którym wielu profesjonalnych kolekcjonerów poszerza swoje kolekcje.
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Pon Gru 26, 2016 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kolekcjonerów i fanów militariów na pewno postawą będzie zaopatrzenie się w tego typu wiatrówkę http://www.protarget.com.pl/pol_m_Wiatrowki_Wiatrowki-dlugie_Wiatrowki-na-CO2-416.html , mój mąż ma bzika na tym punkcie i uwielbia kupować takie sprzęty, jednak najważniejsza dla niego jest jakość, a co do tego sklepu nigdy nie ma wątpliwości, że sprzęty są super jakościowo wykonane.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: