FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kredyt pozabankowy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
garrak22

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 2:45 pm    Temat postu: Kredyt pozabankowy? Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie planuje wyjazd w Polskie góry i szukam dobrego alternatywnego kredytu, nie myślę o ofercie chwilówek bo mają za dużo oprocentowanie, bardziej coś takiego jak kredyt ratalny by mnie interesowało. Czy myślicie że opcja kredyt na dowód bez zaświadczeń jest dobra opcją kredytu ? Widziałam opinie w internecie że nie mają żadnych ukrytych kosztów, świetne podejście do klienta, bardzo miła obsługa i oprocentowanie o niebo mniejsze niż w chwilówkach! Warto wypróbować taki kredyt ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KarolKowalik

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak generalnie jeżeli chodzi o kredyty pozabankowe, możliwości mamy naprawdę naprawdę sporo. Należy jednak uważać, aby nie dać się skusić na niby atrakcyjne oferty, bo ostatecznie możemy wpaść w pętlę zadłużenia. Na szczęście można i z takiej sytuacji znaleźć wyjście, wybierając taką opcję jak upadłość konsumencka https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka . Dzięki niej bowiem można po uzyskaniu oczywiście odpowiedniego statusu, wrócić do pełnej płynności finansowej.
Powrót do góry
garrak22

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 12:12 pm    Temat postu: Kredytowanie dla małej firmy Odpowiedz z cytatem

A czy kredytowanie dla małej firmy jest teraz opłacalne? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, no ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co Wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
tatiana66

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie kredytu pozabankowego, zobaczcie sobie ofertę chwilówek na Łowca Chwilówek, znajdziecie tam rankingi, poradnik pożyczkowy, a także opinie o pożyczkodawcach, które są bardzo pomocne w podjęciu decyzji o współpracy z daną firmą. Dla mnie pożyczka to ostateczność, pamiętajcie, aby odkładać pieniadze, dzięki temu nie będzie trzeba się zadłużać, w przypadku nieplanowanych wydatków.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiadomo każdemu z nas w sieci są również pożyczki chwilówki online poza bankowe. Często ludzie sięgają po takie pieniądze nie każdy ma oszczędności np na czas choroby, a za coś leki trzeba kupić, nie każdy ma wielu znajomych i rodzinę, a gdzieś pożyczyć trzeba, tu są np chwilówki i pożyczki z Credy na stronie są najlepsze oferty, wystarczy dobrze przejrzeć.
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każdy od czasu do czasu może sobie pozwolić na skorzystanie z tego rodzaju pożyczki. Moja znajoma jakiś czas temu wzięła pożyczkę by zorganizować imprezę urodzinową dla męża, sytuacja podobna do opisanej w artykule https://pl.getbucks.com/blog/jak-zorganizowac-na-szybko-impreze-w-domu/. Czasem warto pamiętać, że cel uświęca środki Smile
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczka w sieci, często jest dobrym rozwiązaniem jak wiemy, jesteśmy pewni ze ją spłacimy. Teraz ludzie często pobierają pożyczki online, które wychodzą taniej niż pożyczka w zwykłym banku, wiem bo sama często sprawdzałam i byłam dość zadowolona, z każdego pieniężnego zobowiązania finansowego. Mam nadzieję, że trochę wam pomogłam Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz pieniędzy ? Pożyczka na raty jest dobrym pomysłem. W Ferratum Bank przy okazji możesz też wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród. Sprawdź jakie to proste na https://www.ferratum.pl/wakacyjny-konkurs-ferratum-bank.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 12:29 pm    Temat postu: karty Odpowiedz z cytatem

a może weź karte kredytową? tu http://rankingifinansowe.pl/najlepsze/rankingi-kredytow/karty-kredytowe/ znajdziesz najlepsze oferty z usług finansowych
Ingemare

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zerknąć na różne rankingi w necie. Np. tu są fajne porady w tym obszarze tematycznym http://www.pozabanki.com.pl/
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: