FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaka reklama?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sob Maj 13, 2017 9:07 am    Temat postu: Jaka reklama? Odpowiedz z cytatem

Jak reklamujecie swoje biznesy? Stawiacie jedynie na reklamę w sieci, czy również korzystacie z reklam tradycyjnych, jak na przykład jakieś banery, ulotki czy chociażby tego typu www.reklamowesmycze.net.pl smycze reklamowe? Szczególnie interesuje mnie sprawa z tymi smyczami, bo pomyślałem, że nie tylko mogłoby być wykorzystane wśród pracowników, ale również na przykład w akcjach promocyjnych firmy i targach, jako darmowy gadżet, sądzicie, że to dobry pomysł?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
regga365

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 9:15 pm    Temat postu: Nośniki reklamowe? Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajne pomysły na reklamę to nośniki reklamowe Warszawa , na których można umieścić wiele informacji o produkcie albo firmie. Wydaje mi się, że jest to dobry sposób na udaną reklamę, ponieważ takie nośniki można porozstawiać w różnych częściach miasta.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że z tymi smyczami to super pomysł. Jeśli chodzi o reklamy to trzeba znaleźć złoty środek pomiędzy reklamą w sieci jak afiliacja czy pozycjonowanie, a reklamą tradycyjną. Dużo osób mówi, że reklama tradycyjna nie daje wiele korzyści. Ale ja ostatnio wydrukowałem dzięki https://www.viperprint.pl/produkt/UL020 ulotki z rabatem na produkty. Każdy kto przyjdzie w wyznaczone dni z ulotką dostaje rabat. W tym okresie miałem naprawdę wielu klientów.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukanie odpowiedniego sposobu na dotarcie do klientów jest jednym z tych zajęć, które przedsiębiorcom zajmuje mnóstwo czasu. Tym, którym to się jednak uda można bardzo mocno pogratulować. Obecnie natomiast ciekawą formą promowania swoich usług może być zdecydowanie się na tradycyjną formę docierania do klientów. Szczegóły znajdziesz na stronie http://www.wynajembiur.com.pl/szukanie-odpowiedniego-sposobu-na-dotarcie-do-klientow/
Powrót do góry
KOLEŚ

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na klasyczne metody również warto stawiać, jednak najważniejsza w dzisiejszych czasach i tak jest reklama w internecie Smile
Powrót do góry
MagdaM

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 8:23 am    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Mąż prowadzi firmę posiadającą sklep internetowy i u niego rewelacyjnie sprawdza się kampania produktowa Google z AdWordsgroup.pl . Produkty firmy są widoczne w sieci, po wpisaniu w wyszukiwarkę przez potencjalnego klienta odpowiedniej frazy pasującej do naszego produktu pojawia się on od razu w google łącznie z reklamą. Takie rozwiązanie zdecydowanie zwiększa zasięg oferowanych przez sklep produktów.
Powrót do góry
serdelki

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki MagdaM za ten komentarz Smile Będę musiał bardziej zainteresować się tym tematem Smile
Powrót do góry
Orlowska

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy zwrócić uwagę, jak wiele firm poszukuje gadżetów i pomysłów na nie w sieci. Chyba nie ma klienta, którego nie ucieszyłby jakiś tam gratis do zakupów, więc warto o tym pomyśleć. U nas często zamawia się m.in. smycze reklamowe http://promoband.pl/smycze.html, które można dowolnie zadrukować, ale ważne by przyciągały wzrok. Wtedy klient korzystając z takiego upominku, dodatkowo nas rozreklamuje wśród znajomych.
Powrót do góry
Tenisowka

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mówiąc to u nas w firmie ostatnio przerzuciliśmy się tylko na reklamę internetową i zdaje to egzamin ;d nie braliśmy się jednak za to sami, bo trzeba mieć dużą wiedzę o marketingu internetowym żeby to dobrze zrobić. Korzystaliśmy z pomocy http://krajowy.biz i jesteśmy zadowoleni, bo przede wszystkim widać efekty, a to przecież najważniejsze Very Happy
Powrót do góry
margolcia

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od branży, w której się działa. Jak i od tego, czy biznes jest "globalny" i obejmuje np. całą Polskę, czy raczej lokalny. W przypadku biznesu lokalnego trzeba zwrócić uwagę mieszkańców miasta czy regionu i wtedy najlepiej sprawdzą się np. billboardy. Taką reklamę oferuje http://mobile-plus.pl/ .
Powrót do góry
Victor440

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Currently, you could make blogolink.com/ your restricted level games to endless Website without spending your cash. Simply, Game Killer App Download : Install Game Killer apk android & iOS you need to download and install the most Game Killer Download recent APK of Game Killer Game Killer No Root from this message.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@margolcia zgadzam się, że wszystko zależy od branży. Np adwokaci nie mogą się reklamować, wiedzieliście o tym? Czytałam ostatnio artykuł http://chcenawczoraj.pl/post/jak-reklamowac-kancelarie-adwokacka-zeby-nie-bylo-to-reklama jak można zareklamować się będą adwokatem. Oni mają kodeks etyki adwokackiej, który zabrania standardowej reklamy. Można mieć stronę, bloga, profil na fejsie (ale nie ten z reklamą sponsorowana) i zamieszczać artykuły z branży.
Powrót do góry
kamyki_80

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow! tyle tego jest... zwykły szary człowiek nawet nie zdaje sobie z tego sprawy Smile
silver

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jest o wiele więcej niż tu wymieniono, widziałaś reklamę na takich torbach i pokrowcach http://www.izisport.pl/produkty.html ? Moim zdaniem super pomysł i to na przydatnych praktycznych, rzeczach, na pewno długo będzie promował taki gadżet firmę której adres się na nim znajdzie
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się lepiej sprawdzi przy reklamie firmy lepiej niż SEO, no ja myślę, że chyba nic Smile Dlatego polecam zainwestowac w tą formę reklamy. Zainwestować to znaczy wynająć odpowiednią agencje pozycjonującą stronę http://acomputers.pl/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> O obiektach: Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: