FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie na wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tored

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrałabym coś za granicą, złociste plaże Smile
strazak29

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu są też ciekawe i jak najbardziej warte przemyślenia kolonie Bułgaria Smile
kalicki12

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już myślę o zimowych wakacjach i zastanawiam się właśnie nad najlepszą opcją. Póki co znalazłam ofertę Taksidi - narty austria. Byliście kiedykolwiek na nartach w Austrii? Bardzo mnie ciekawi ten kraj, a póki co nigdy nie udało mi się tam dotrzeć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marekdobrzynski123

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze kierunki na lato to w moim mniemaniu: Grecja, Bułgaria i Rumunia. Ponadto Korfu. Wszystkie te miejsca są bardzo urokliwe, piękna pogoda oraz zabytki, ponadto zważając na ostatnie wydarzenia w Europie, stosunkowo bezpieczne. Very Happy
Powrót do góry
Bodrooof

PostWysłany: Czw Maj 25, 2017 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto jeździć nad polskie jeziora. Piękne miejsca. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiralka

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wakacje w górach to https://www.termabania.pl/saunarium jest bardzo dobrym pomysłem, oprócz Zakopanego. Z tego co wiem mają również strefe dla dzieci Osobiście tam nie byłam ale wiele osób radziło mi się tam wybrać w ferie z dziećmi. Szczególnie chodziło im o Terma Bania, ponieważ jest to idealne miejsce na wypoczynek rodzinny, Ty się świetnie zrelaksujesz, a dzieci świetnie się wybawią Smile
Powrót do góry
arturro

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polska jest naprawdę cudowna. Ja za granicę będę jeździł dopiero na starość, bo teraz chcę jeszcze poznawać Polskę. Wink
Ferdek89

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepsze wakacje nie są zależne od miejsca, ale od ludzi. Obojętnie czy się pojedzie do Sandomierza czy do Rzymu. Czy wakacje spędzi się nas naszym morzem Bałtyckim czy raczej pojedzie się nad morze śródziemnomorskie. Czy chodzi się po naszych jakże pięknych tartach albo czy ma się chatkę w Alpach. Dla mnie to nie ma znaczenia byleby tylko spędzić ten czas w wyborowym towarzystwie moich przyjaciół i rodziny. Dlatego też zawsze kiedy jedziemy gdzieś na wakacje czy to w Polsce czy za granicą wykupujemy u https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy ubezpieczenie. Ludzie są najważniejsi a nie miejsca.Nawet we wspomnieniach nie zostaje nam miejsce a sytuacje, które się zdarzyły i których bohaterami są najczęściej nasi bliscy. A w tym roku mój urlop spędzam w domu. Jakoś nie opłaca mi się nigdzie jechać skoro i tak w połowie urlopu musiałbym wrócić na parę dni bo mój przyjaciel ma ślub. Z tego powodu postanowiłem, że będziemy robić sobie jednodniowe wypady za miasto. Poodwiedzamy rodzinę itd.
Powrót do góry
biz

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Chorwację. Piękne widoki Smile Jest czym nacieszyć oczy.
Santii

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wakacje polecam domki nad morzem Rewal w ośrodku Kordelas. Male wygodne domki niedaleko plaży to idealna opcja na wakacje dla rodziny albo grupy przyjaciół Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Denis123

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze jeździłem nad morze, ale w tym roku dałem się namówić dziewczynie na wypad do Krakowa... i nie żałuję! Kurczę, nawet nie przypuszczałem, że jest to tak cudowne miasto Wink Zaplanowaliśmy z http://www.krakow.travel/ kilka fajnych wycieczek, udało nam się nawet dostać na 2 ekstra wydarzenia Very Happy także jak widzicie, morze to nie jedyna opcja na wakacje w Polsce Smile
Powrót do góry
drapak212

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie morze to dobry wybór Smile albo jakiś tani last.
mewka26

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 3:42 pm    Temat postu: Energylandia Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że na wakacje wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę, ponieważ wiele ciekawych atrakcji jest u nas w Polsce. Ostatnio zabrałam swoje dzieci do Energylandia i naszym zdaniem jest to najlepszy park rozrywki w Polsce. Tam cudownie spędziliśmy czas i na pewno tam jeszcze wrócimy.
Powrót do góry
Maksy

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku spędzam urlop w Polsce. Wybieram się do Kazimierza Dolnego Smile Noclegi zarezerwowałam w hotelu Villa Bohema http://villabohema.pl/basen/ - mają na miejscu SPA i basen. Kazimierz to piękne miejsce, warto wybrac się tam chociaż raz w życiu.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może do Meksyku? Mi bardzo marzy się takie rozwiązanie. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się tam lecieć na wakacje i wyczarterować tam jacht. Znalazłam nawet świetną ofertę: http://www.globtourist.com/czartery-jachtow-meksyk.html.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

Skocz do: