FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
eventy, konferencje - jakie atrakcje?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mam_ma

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 7:30 pm    Temat postu: eventy, konferencje - jakie atrakcje? Odpowiedz z cytatem

Hej, krótkie pytanko – stosujecie u siebie niestandardowe, innowacyjne rozwiązania podczas eventów? Mam na myśli interaktywne podłogi, wirtualnych prezenterów, inne takie bajery?

Natknęłam się na stronę www firmy Alphavision – nie wiedziałam, że są takie możliwości, sama nie miałam do czynienia, a wygląda super!!! Ktoś z Was ma doświadczenia i może się podzielić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katowitzer

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2015 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My korzystalismy z podlog interaktywnych, swietna sprawa, to co jest pewne i czego mozesz sie spodziewac, to reakcje ludzi pelne pozytywnego zaskoczenia. Mielismy tez kiedys na targach kioski multimedialne, standardowo ekrany z prezentacjami itp. Z takich bardziej innowacyjnych marzy sie nam ekran mglowy. To co wyróżnia Alphavision to to wlasnie te nowosci ktore proponuja.[/url]
Powrót do góry
ajti

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłoga interaktywna? O, to rzeczywiście coś ciekawego. Muszę się nad tym zastanowić u siebie.
Soqdu23

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawiłem się na podobnej imprezie, jest to super atrakcja
silver

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej profesjonalnie wygląda organizacja imprez firmowych we Wrocławiu z x-action.pl i bardzo często korzystamy z ich usług jeśli chodzi o firmowe imprezy.
Powrót do góry
inspektor

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się przede wszystkim, żeby konferencja była różnorodna i żeby było dobre jedzenie Wink To podstawa
Jagoda29

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Nie ma nich gorszego niż nudne konferencje, w trakcie których każdy uczestnik myśli tylko o tym, aby jak najszybciej się skończyły. Dlatego też zaplanowanie odpowiednich atrakcji jest niezwykle ważne. Moim zdaniem bardzo fajną opcją może okazać się show taneczne w wykonaniu profesjonalnych tancerzy z www.agencjataneczna.pl . Znamy ich chociażby z programów telewizyjnych i jestem przekonana, że ich występ będzie wspaniały urozmaiceniem każdego eventu, szczególnie że ich taniec jest zawsze świetnie dopracowany i niezwykle widowiskowy.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sro Cze 21, 2017 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konferencja wcale nie musi być nudna. Trzeba ją tylko dobrze zorganizować. Najlepiej jeśli tym zajmą się specjaliści. Ja od jakiegoś czasu współpracuję z firmą iBento http://www.ibento.pl/oferta/konferencje-firmowe/ . Zajmują się organizowaniem konferencji oraz eventów firmowych. Można im zaufać - to profesjonaliści w swoim fachu.
Powrót do góry
andru

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to event związany z technologią to takie gadżety są na pewno zawsze mile widziane Wink
bolek

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pokaz tańca? Myślę, że taka atrakcja spodobałaby się gościom.
Pawelek77

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na targach z pewnością najlepiej sprawdzają się dmuchane namioty reklamowe. Pneumatyczne namioty reklamowe są niezastąpione wszędzie tam, gdzie pod gołym niebem pojawia się potrzeba zadaszenia. Doskonale sprawdzają się jako miejsca promocji, sprzedaży czy informacji. Mogą osiągać znaczne rozmiary i można dowolnie modyfikować ich kształt i wielkość, według potrzeb. Każdy logotyp możemy także wykonać na wymiennym banerze na rzep, dzięki czemu, ten sam namiot może mieć wiele zastosowań i służyć Ci na licznych eventach. Na stronie http://clevair.pl/oferta/namioty-reklamowe/ znajdziecie pełną ofertę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> firmy wynajmujące sprzęt AV, nagłośnienie, namioty itp Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: