FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód do firmy - nowy, czy używany?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na początek spokojnie wystarczy używany. Sam mam leasing auta używanego i jestem bardzo zadowolony. Tobie też polecam taka opcję bo to według mnie najlepsza z możliwych!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gocha

PostWysłany: Pon Lut 27, 2017 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że może być używany. Jedynie trzeba zrobić szczegółowy przegląd i naprawić ewentualne usterki.
Powrót do góry
Paszczak

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My braliśmy leasing na nasz samochód służbowy w firmie http://efl.pl/pl/leasing/. Mają bardzo dobre warunki.
Rzebson

PostWysłany: Czw Mar 02, 2017 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie bardzo dobry leasing samochodu ma Raiffeisen http://www.rl.com.pl/samochody .Sam mam podpisaną umowę z nimi i złego słowa nie powiem. Cały okres leasingu przebiegł sprawnie, a oferta była dobierana pod moje potrzeby
Powrót do góry
Haska

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę absolutnie żadnych przeszkód, żeby był to pojazd z drugiej ręki. Trzeba mieć świadomość, że także takie auta można wziąć w leasing, co jest korzystne dla wielu przedsiębiorców. Trzeba wiedzieć, że samochody volvo używane mające kilka lat wciąż nadają się do użytku i spokojnie przejadą drugie tyle. Poza tym mają sprawdzoną przeszłość i dealer działający przy autoryzowanym salonie sprzedaży udziela na takie właśnie pojazdy gwarancji np. na pół roku.
Powrót do góry
waclaw

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy oczywiscie jakiego typu to dzialalnosc. Jesli bedziesz nim jezdzil w dluzsze trasy to zdecydowanie polecam zakup nowego. W samochodach uzywanych co chwile cos sie psuje, a przeciez w biznesie nie mozna sobie pozwolic na zadne opoznienia oraz wchodzenie w niepotrzebne koszta. Wiadomo, trzeba na samym poczatku zainwestowac a niektorzy sa skapi. Zreszta wystarczy popatrzec na oferty wiekszych graczy na rynku np. http://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/firma Jest naprawde duzo mozliwosci jesli chodzi o finansowanie zakupu, szczegolnie na firme. Radze dobrze sie zastanowic i przeglosowac wszystkie za oraz przeciw.
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waclaw napisał:
Zalezy oczywiscie jakiego typu to dzialalnosc. Jesli bedziesz nim jezdzil w dluzsze trasy to zdecydowanie polecam zakup nowego. W samochodach uzywanych co chwile cos sie psuje, a przeciez w biznesie nie mozna sobie pozwolic na zadne opoznienia oraz wchodzenie w niepotrzebne koszta. Wiadomo, trzeba na samym poczatku zainwestowac a niektorzy sa skapi. Jest naprawde duzo mozliwosci jesli chodzi o finansowanie zakupu, szczegolnie na firme. Radze dobrze sie zastanowic i przeglosowac wszystkie za oraz przeciw.

Zdecydowanie się zgadzam. Do firmy na dłuższe wyjazdy lepiej nowy - gwarancja itp zawsze robi swoje. Sam miałem już niejeden samochód w leasingu w raiffeisen leasing (wierny firmie jestem Very Happy) i przy dobrze dobranym leasingu można naprawdę dobre warunki wynegocjować
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 7:14 am    Temat postu: Samochód Odpowiedz z cytatem

Również przyłączam się do poprzednich głosów, że samochód używany może sprawdzać się równie dobrze, co taki z salonu. Sam korzystam z 9-letniej skody, kupiłem ją od pierwszego właściciela, i nie narzekam. Myślę, że kluczem jest znalezienie właściciela, który dba o swój samochód, nie od święta, a na co dzień. Ewentualnie, jakby ktoś szukał nowego, to polecam lexusy. Ostatnio wszedłem na ich stronę i znalazłem takie cacko - https://www.lexus-polska.pl/car-models/gs/gs-450h/.
Powrót do góry
ignacyy91

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od możliwości finansowych firmy, wiadomo, że nowy jest lepszy, ale nie każdą firmę na taki stać, zwłaszcza jeśli mowa o samochodzie dostawczym, albo ciężarowym - taki samochód to spory wydatek, nawet w przypadku używanego. Jeśli będzie kupowali do firmy samochód ciężarowy, to powinniście sprawdzić nadwozia od PLANDEX http://www.plandex.pl - to czołowy producent zabudów do samochodów ciężarowych, jakościowo nie ma sobie równych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antoni21

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to Twoja firma, to lepiej kupić używany. Raczej nie szukaj konkretnej marki, tylko auta w dobrym stanie technicznym. Mi do gustu przypadł ten egzemplarz http://moto.gratka.pl/tresc/renault-laguna-iii-bose-edition-2-0dci-150km-21999675.html?mg Takie laguny dobrze sprawdzają się jako auta firmowe.
Powrót do góry
light.out

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że używany. Po co się pakować w zakup nowego auta... O wiele korzystniej wyjdzie Cię zakup auta używanego. Możesz za tą samą cenę mieć samochód o kilka klas lepszy Very Happy Tylko zanim kupisz upewnij się, że nie ma żadnych poważnych wad, defektów i że nie jest kradziony. U nas w firmie przy zakupie samochodu chłopaki zawsze sprawdzają grubość lakieru, dzięki temu wiemy czy auto nie było naprawiane pod względem blacharsko-lakierniczym. Miernik kupiliśmy na www.mierniki-grubosci-lakieru.pl i sprawuje się świetnie. Dobra rzecz, która pozwala uniknąć zakupu powypadkowego auta Smile
Powrót do góry
Aga

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy Smile
Powrót do góry
adi21

PostWysłany: Sro Maj 17, 2017 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy bierz, bogatych inne życie! Very Happy
Powrót do góry
Tomkowiak

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 2:08 pm    Temat postu: Monitoring pojazdów GPS Odpowiedz z cytatem

Na flotę do firmy chyba lepiej jest kupić lub wziąć w leasing nowy samochód. Unikniesz wielu niepotrzebnych kosztów związanych z naprawą samochodu używanego oraz unikniesz strat związanych z tym że podczas napraw samochód będzie unieruchomiony. Do tego jeśli dołożysz jeszcze monitoring samochodów, tak aby kontrolować jak one wykorzystują trasy (aby niepotrzebnie je jeździć z pustym załadunkiem) - możesz zyskać jeszcze więcej. Ciekawe usługi monitorowania floty w firmie ma Finder, tutaj możesz zobaczyć jak to działa w praktyce: http://www.finder.pl/wsparcie-fleet-managerow/
kalicki12

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kupujesz auto nowe czy używane musisz liczyć się z problemami. Z samochodami naprawdę różnie bywa. Mogę Ci polecić namiar na dobrą pomoc drogową z Gdańska: http://pomocdrogowagdansk.pl/firma/. Odnotuj sobie jeśli często bywasz w tamtych rejonach. Nigdy nie wiesz, kiedy się przyda.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: