FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Świetne imprezy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna29

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 1:15 pm    Temat postu: Świetne imprezy!!! Odpowiedz z cytatem

Świetne imprezy, konferencje, spotkania biznesowe organizuje Centrum SOLARIS w Łazach k/Mielna. Mają przystępne ceny, miłą obsługę i bardzo dobre warunki. Bawiłam się tam na Sylwestra i było suuuuuuuper! Serdecznie wszystkim polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jasiu30

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!! ja skorzystałem z oferty firmy Bluepoint z Poznania! było naprawdę extra! nasza firma chciał wymyślić coś fajnego i najpierw zdecydowaliśmy się na lot balonem a potem zabawy w lesie:) dostaliśmy broń snajperską na podczerwień jakieś specjalne ubrania z czujnikami i normalnie poczułem się jak w filmie Snajper!! organizatorzy zadbali o wszystko naprawdę profesjonalnie!! zabawa nie zapomniana!!!
polecam: www.bluepoint.org.pl
Powrót do góry
anakonda

PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż ja mogę polecić co najmniej kilka firm. Jednak najbardziej zapamiętałem firmę zeronudy.com. Organizowali dla nas imprezę firmową w Toruniu .
Powrót do góry
janek33

PostWysłany: Czw Mar 21, 2013 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się pochwalić że kierownictwo naszej firmy zdecydowało się na wyjazd integracyjny na mazury. Będziemy żaglować, łowić rybki przy pomocy sprzętu wędkarskiego, które później będziemy spożywali przy grillu Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: