FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie do optyka?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gardinzi

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 10:12 am    Temat postu: Gdzie do optyka? Odpowiedz z cytatem

Witajcie, koniecznie muszę wyrobić sobie nowe okulary, z racji że moja wada wzroku się powiększyła i stare już nie dają rady. Znacie jakiegoś dobrego optyka w Łodzi? Znalazłem w sieci tą stronę – optyk łódź. I z tego co się wstępnie zorientowałem to ma niezłe opinie, ale chciałbym jeszcze zasięgnąć jakiejś rady. Myślicie, że warto tam iść? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Vision Express mają dobre okulary.
Powrót do góry
Adelka8

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2016 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze do optyka koło mojego domu. Naprawdę polecam go wszystkim znajomym. Jest bardzo tani i świetne okulary robi.
Powrót do góry
Flotka88

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś jest z Łodzi i nosi soczewki to wie na pewno, że najlepszy optyk i najbardziej profesjonalny jest tutaj: soczewki kontaktowe łódź Optyk Pluta Miałam nadzieje, że da się jakoś te okulary zamienić na soczewki i faktycznie się udało! Mimo, że tata mówił zwykle, że to jeszcze lepiej psuje oczy.
Powrót do góry
moniq

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 9:22 am    Temat postu: Dobieranie szkieł Odpowiedz z cytatem

Szczerze odradzam dobierać okulary u optyka. Lepiej iść do okulisty i przeprowadzić profesjonalne badanie wzroku a do optyka iść już z dokładnymi wyliczeniami jakie szkła się potrzebuje.
Antoni21

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie, czy chcecie mieć okulary czy soczewki. Moim zdaniem bardziej praktyczne są te drugie. Najlepiej sami zajrzyjcie na https://optiland.pl/soczewki i podejmijcie decyzję o tym, co najbardziej Wam będzie odpowiadało. Na pewno bardzo na tym skorzystacie.
Powrót do góry
Izabello1

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety każdy optyk troszkę inaczej zbada wzrok, tak jak i okulista... każdy mówi co innego i przepisuje inne leki. Najlepiej iść do polecanego optyka, chyba że to mają być tylko okulary do komputera a nie korekcyjne - to wtedy wszystko jedno.
rybitwa

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie koniecznie wybierz się do Doktor Marchewka. Jestem pewna, że pomogą Ci na profesjonalnym poziomie. Dodatkowo wykonują bezpłatne badania wzroku więc możesz śmiało iść bez żadnych obaw.

Ostatnio zmieniony przez rybitwa dnia Pon Lis 14, 2016 10:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Agnieszka

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a w Krakowie kogo polecicie?
Powrót do góry
okasyn

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio tutaj zamawiałam okulary http://avm4you.pl/okulary-do-komputera-zerowki-antyrefleksyjne/b_yose i jestem bardzo z nich zadowolona, naprawdę, okulary są lekkie, ładne i bardzo wygodne w noszeniu Smile
Powrót do góry
Magda38

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę do optyków w galeriach i jeszcze nigdy nie miałam z nimi problemu. Świetnie mi się to sprawdza. Nie wiem czemu ludzie narzekają.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę wszystko możecie kupić przez internet. Nie musicie nawet wychodzić z domu Smile Mogę polecić Wam Optiland https://optiland.pl/, oni mają też salony stacjonarne w Warszawie i Krakowie, gdzie wykonują badania wzroku. Na pewno też świetnie doradzą i pomogą w wyborze soczewek Smile
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz soczewek, zajrzyj sobie tu: https://soczewki4you.com/air-optix-soczewki-kontaktowe-alcon Soczewki są lepszym rozwiązaniem niż okulary. Okulary nie każdemu pasują, a soczewek zwyczajnie nie widać.
Powrót do góry
bielik

PostWysłany: Sro Gru 28, 2016 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Poznań i okolicę to serdecznie polecam Optyk Biela. Fachowe podejście Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Risoldum

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie dobrze prezentują się okulary dior poznań, można je nabyć w wielu profesjonalnych sklepach. Zdecydowanie polecam zobaczyć ich oprawki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: