FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy po takim kursie bede mial jakis dyplom?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olgiernuk79

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 11:11 am    Temat postu: Czy po takim kursie bede mial jakis dyplom? Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio zastanawiam się nad poprawieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Poczytałem trochę w Google o ofercie firm prowadzących szkolenia. Mam tylko wątpliwość czy po motel radom będę mógł liczyć na jakiś dokument, który będzie uznawany na runku pracy? Nie chcę wydać kasy na kurs, który będzie ładnie wyglądał, natomiast nie wpłynie na moje przyszłe zarobki. Dlatego tak ważnym aspektem jest dokument, który będzie uznawany przez pracodawców. Co wy o tym myślicie? Czy, ktoś z was może polecić rzetelną firmę szkoleniową, która oferuje ciekawe szkolenia zawodowe?

Ostatnio zmieniony przez olgiernuk79 dnia Pon Lut 03, 2020 3:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetta

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest wiele kursów poszerzających szkolenia, nawet taki kurs na wózek widłowy, na jaki wysyła mój ojciec swoich pracowników (zawsze do zaufanej firmy szkoleniowej Kursy Marko) może podnieść kwalifikacje i dać szansę na pracę z lepszym zarobkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabert90

PostWysłany: Nie Lis 24, 2019 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już o dyplomach mowa, to co robicie, kiedy uda Wam się taki dyplom za coś zdobyć - chowacie do szuflady, czy raczej staracie się nim pochwalić? Ja widziałam ostatnio na stronie https://www.sklepzramami.pl/ramki-do-dyplomow-cat-194 specjalne ramki do dyplomów, dzięki którym można je na przykład powiesić na ścianie. Co sądzicie o takim pomyśle?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: