FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Detektywi w Polsce
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franciszka

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 8:16 pm    Temat postu: Detektywi w Polsce Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie agencji detektywistycznej która szybko i sprawnie rozwiązuje sprawy to zdecydowanie wybierzcie http://www.incognito-group.pl/
Mają szeroką ofertę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mysticmac

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś jak Rutkowski patrol?

Ostatnio zmieniony przez mysticmac dnia Wto Lis 29, 2016 2:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kineskop

PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest korzystać z firm, które działają na danym terenie. Dlatego, iż agencje detektywistyczne najczęściej są strukturą zbudowane z byłych oficerów różnych resortów MSW . Oni znają dany teren i orientują się w różnego rodzaju grup półświatka.
Powrót do góry
jurekszczepanski

PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę również polecić te biuro detektywistyczne. Działają na terenie całego kraju, polecam przejrzeć ich ofertę oraz informacje zawarte na stronie bo są naprawdę przydatne Smile
Powrót do góry
tetrus

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca detektywa jest bardzo modna i wiele osób myśli, że wystarczy licencja, aby utrzymać się na rynku. Niestety wielu z nich nie ma szans na zrobienie kariery, ponieważ do tego zawodu potrzebne są specjalne umiejętności, których nie można się nauczyć. Ze swojej strony mogę polecić http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/agencja-detektywistyczna-wroclaw.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
molena

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję, to na pewno w Lublinie jest dobry detektyw. Oferuje on wysokiej jakości usługi. Uważam, że w niektórych przypadkach agencja detektywistyczna Lublin może uratować naszą firmę. Wywiad gospodarczy jest bowiem coraz bardziej spotykanym rozwiązaniem.
Powrót do góry
oszka

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Rutkowski już nie jest najlepszy w Polsce? Spadł na drugie miejsce?
rafaela

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzają się w życiu czasem takie sytuacje, gdy skorzystanie z usług detektywa jest koniecznie i nie widzę w tym nic złego, choć wiem, że niektórzy obawiają się korzystać z usług biur detektywistycznych. Ja ze swojej strony mogę polecić ofertę tego Detektyw Wrocław. Mój znajomy współpracował z nimi jakiś czas temu i bardzo chwalił ich profesjonalizm i dyskrecję.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biuro detektywistyczne? To zależy na jakim terenie bo wszędzie są znani specjaliści. Jeżeli chodzi o teren Wrocławia to dobre opinie słyszałem o detektyw Skrzypek. Ponoć jedyny detektyw z tych okolic po którym się nie poprawia a który poprawia po innych Smile
Powrót do góry
Reals

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, na pewno sprawdzę ich ofertę bo właśnie szukam kogoś sprawdzonego Smile
Powrót do góry
cast

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wierzę w tego typu "usług".. Są dosyć nieprzewidywalne. Trudno też "zmierzyć" rezultat.
Tosinka

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że prywatny detektyw wykonuje kawał dobrej roboty o jakiej to my nie mamy po prostu pojęcia i gdybyśmy mieli zająć się tym co oni, to nic by z tego nie wyszło z prostej przyczyny, nie mamy odpowiednich kwalifikacji. Praca prywatnego detektywa jest żmudna i ciężka, ale bardzo owocna dla klienta przede wszystkim. Znam sytuacje, kiedy agencja detektywistyczna zdała egzamin na szóstkę, a klienci byli bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
eryk78

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz polecanych firm detektywistycznych? Sprawdź biuro detektywistyczne z Gdyni http://www.detektywi3city.pl to agencja specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Oferują między innymi śledzenie osób, wykrywanie urządzeń podsłuchowych czy wywiad gospodarczy.
Powrót do góry
Amino

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli w Polsce takie usługi są dostępne i nie ma ich wcale tak mało.
Powrót do góry
Strelka

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałam że jest aż tak dużo firm zajmujących się takimi usługami. Ja jak szukałam dla siebie detektywa, dokładnie to do poszukiwania zaginionej bliskiej mi osoby, to zgłosiłam się po pomoc do firmy https://detektyw-select-team.pl Tam dosyć szybko i sprawnie pomogli mi w tej bardzo trudnej sytuacji
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: