FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Moda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miro4435565

PostWysłany: Pią Lut 05, 2021 8:54 pm    Temat postu: Moda Odpowiedz z cytatem

Na temat mody ostatnio przeczytałem artykuł http://www.wildbill.pl/moda/trendy-modowe-na-lato-2019/ .Z tego artykułu naprawdę można się bardzo dużo dowiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tellme

PostWysłany: Czw Lut 18, 2021 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie temat jest taki, żebyśmy zdecydowali się na bardzo dobrej jakości ubrania, które dodatkowo pozwolą nam wyrazić siebie. I dlatego mi się podoba to, że tu AllSaints można wymienić jako markę, która jest przyszłością. Już dziś bardzo wiele osób ją docenia, a co dopiero nosi. Te ubrania są pełne wdzięku i nowoczesności.
Powrót do góry
hdooley

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie jest o tym naprawdę dużo artykułów, a także blogów czy filmików.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sob Lut 20, 2021 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuje tylko wysokiej jakosci ubrania i noszę je nie tylko przez jeden sezon, a przez kilka. Ostatnio widzialam świetny płaszcz polskiej marki wykonany w prawie 100% z wełny i bardzo poważnie zastanawiam się nad kupieniem sobie go. Płaszcz znalazłam tutaj https://polskieplaszcze.pl/ . Jak Wam się podoba?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zuzaa

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiej się ze mnie, jeśli chcesz, ale wydaje mi się, że noszenie tych samych ciuszków jest praktyczniejsze. I jeśli na przykład kupuję parki jesienne damskie , to nie na jeden sezon, to na pewno. Po prostu mi się to nie opłaca, a ja nie lubię niepotrzebnie kasy wydawać. Zresztą to, co na jesień, może służyć i na wiosnę.
Powrót do góry
iśka1

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, lubię się ładnie i gustownie ubrać. Ale mój mąż też dotrzymuje mi w tym kroku. Wspólne mamy to, że wybieramy takie ubrania, dzięki którym można tworzyć różne stylizacje. Bardziej liczy się dla nas jakość i wygląd, a nie ilość ubrań. Nie tak dawno namówiłam męża na marynarkę ze sklepu Repablo https://repablo.com/marynarki-meskie-w-krate/ . Wiosna się zbliża to taka marynarka w kratę się przyda. Do eleganckich i sportowych stylizacji jest odpowiednia, też fason ma ładny.
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie modnych ubrań w najlepszych cenach, to polecam butik Stylowej Moniki http://stylowamonika.pl Modne kolekcje dla kobiet w każdym wieku i rozmiarze.
Powrót do góry
HaseebUddin

PostWysłany: Wto Lut 23, 2021 6:43 pm    Temat postu: UMA Pakistan Odpowiedz z cytatem

UMA Pakistan is a country wide service organization dedicated to providing efficient and competitively priced Shipping service.
UMA’s mission is to offer our Principals, Customer and all other interested parties with consistently high-level of services that exceeds their expectations and requirements.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Orlowska

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już od dłuższego czasu interesuje się modą i szukam jakiś wyjątkowym miejsc. Podczas moim ostatnich poszukiwań trafiłam na tą markę https://mybaze.com/pl/kobieta/poradnik/greenpoint-pod-lupa-czyli-wszystko-co-warto-wiedziec-o-polskiej-marce-odziezowej/ . Nie miałam pojęcia, że takie fajne ciuchy produkuje polska marka.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że w modne ubrania najlepiej zaopatrywać się w outletach internetowych. Sama ostatnio trafiłam na bardzo fajny outlet z jeansami damskimi Quick Outlet. Udało mi się tam kupić dwie pary świetnych spodni, po naprawdę atrakcyjnych, niewygórowanych cenach. Polecam również i Wam się tam rozejrzeć, jestem przekonana, że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: