FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
sale konferencyjne Wielkopolska
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka

PostWysłany: Sro Lut 17, 2016 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal poszukujesz sali, obiektu konferencyjno-szkoleniowego lub hotelu z możliwością zorganizowania konferencji, w województwie wielkopolskim to polecam zajrzeć tutaj - https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-wielkopolskie. Jak widzisz serwis znalazł ponad 200 obiektów m.in. w Poznaniu, Kaliszu, Boszkowie, Ostrowie Wielkopolskim, Grodzisku Wielkopolskim, Środzie Wielkopolskiej, Opalenicy, Gnieźnie, czy Koninie - wybór jest naprawdę spory, dlatego uważam, że z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mewa33

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Extra sala, polecam!
KamisK

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznań chyba słynie z ogromnej liczy konferencji, właściwe ciągle o czymś słyszymy i nie są to jedynie niewielkie krajowe konferencje, ale często do Poznania przyjeżdżają ludzie z całego świata, dlatego w razie gdybyśmy sami mieli uczestniczyć w konferencji w Wielkopolsce, to warto mieć namiary na takie noclegi Hotel Gromada w Poznaniu .
Powrót do góry
Oliwa

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne te obiekty. Widać, że dobrze zarządzane. Ponoć firma www.nieruchomosci.mawen.pl świadczy usługi kompletnej obsługi nieruchomości. Ktoś zna?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paula883

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo podróżuję i załatwiam wiele spraw poza miejscem mojego zamieszkania. W końcu zdecydowałm się na zakup auta. Kolega podpowiedział aby kupić skodę bo to porządne auta http://poznan.skoda.skodex.pl . Pojechałam do Poznania i stało się. Teraz mam czym dojeżdżać na konferencje.
Powrót do góry
Favina

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo znanym hotelem w Poznaniu jest hotel Andersia, byłam w nim wielokrotnie ponieważ często odbywają się tam spotkania biznesowa. Obsługa jest na wysokim poziomie, komfort w pokojach no i basen!
jakub46767

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naprawdę na temat sal konferencyjnych wiem bardzo dużo bo się tym tematem bardzo interesuję.Moim zdaniem każdy tym powinien się interesować.
pejka

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My cyklicznie mamy organizowane szkolenia w poznańskim hotelu https://www.hoteltraffic.pl/konferencje , tam mają salę konferencyjną do 30 osób w pełni wyposażoną. Dojazd bezproblemowy, dosłownie rzut kamieniem od Starego Browaru i PKP więc nawet osoby dojeżdżające nie mają kłopotów z dotarciem.
Powrót do góry
Witold

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 4:01 pm    Temat postu: Stadion Poznan na konferencje Odpowiedz z cytatem

Na Stadionie Poznań https://www.stadionpoznan.pl/ można zorganizować szkolenie. Ja osobiście najczęściej tam szkolę ludzi, bo 1) Świetna lokalizacja 2)Dużo miejsc parkingowych 3) Można dobrze pojeść w restauracji "12" Wink
Powrót do góry
Firmerek

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My co jakiś czas organizujemy takie konferencje i spotkania biznesowe i ostatnio trafiliśmy na świetny Hotel w Rzeszowie - Imperium. I naprawdę się postarali Wyjechałem naprawdę zadowolony z organizacji
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: