FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent na gwiazdke
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jerry90

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak co roku pewnie poproszę o nową grę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patrycjahak

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakiś fajny alkohol? Myślę, że bardzo fajnie wygląda butelka na wódkę , która jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół wykończenia i myślę, że chłopak będzie zadowolony z prezentu. Warto też dodać, że firma posiada liczne grono bardzo zadowolonych klientów, a ich produkty są w świetnej cenie a dodatkowo są bardzo wytrzymałe.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry rum to może być idealny pomysł na prezent, dlatego polecam zajrzeć na https://www.tczewska.pl/wiadomosci/s/11431,czym-kierowac-sie-przy-wyborze-rumu-sprawdz, żeby dowiedzieć się jak wybrać odpowiedni rum.
Powrót do góry
kocikot

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy, mamy pandemię, a trzeba odbarować najbliższych. Tanie prezenty świąteczne stały się dla mnie w tym roku koniecznością. Mam do obdarowania całą rodzinę i najbliższych przyjaciół. Powoli zaczynam robić listę zakupów i może już jutro złożę ostateczne zamówienia, żeby wszystko na pewno doszło na czas Smile
Powrót do góry
SeedFarm.pl

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 2:12 pm    Temat postu: Kolekcjonerskie nasiona marihuany Odpowiedz z cytatem

A może coś zupełnie innego, konkretnie kolekcjonerskie nasiona marihuany, na świecie jest wielu producentów nasion marihuany z czego każdy ma w swoim asortymencie od kilkunastu do kilkudziesięciu odmian nasion konopi indyjskich. Co więcej jest wiele opcji wyboru ze względu na przeznaczenie, właściwości itd. Warto sprawdzić sklep https://seedfarm.pl/ jest już na rynku od 2012 roku i posiada oprócz sklepu internetowego 3 sklepy stacjonarne w Łodzi, Krakowie oraz Kielcach. Sprawdź i zachowaj pule genów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamita911

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myślicie, że dla dziecka pomoce dydaktyczne będą dobrym pomysłem? na prezent?
Powrót do góry
nickshah007

PostWysłany: Czw Gru 17, 2020 5:00 pm    Temat postu: Nice Article Odpowiedz z cytatem

Hi, this is one of the nice article.. Don't miss world's best game here

https://youtu.be/XBqVTYgkTis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: