FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
prezent dla kolegi
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EmmiliaF

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może kolega ma zapuszczoną gęstą brodę, albo przynajmniej o tym myśli? Jeżeli tak to koniecznie zajrzyjcie na stronę sklepu After Barber https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/zestawy/ gdzie kupicie mu odpowiednie kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji swojej brody. Ja uważam, że każdy facet, nawet jak temu zaprzecza, lubi o siebie dbać i dobrze wyglądać, więc takie prezenty na pewno będą trafione
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monimm82

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie coś podarować koledze to raczej chyba nie powinno to być nic wielkiego. Może jakiś fajny elegancki gadżet? My ostatnio daliśmy koledze z pracy bilonówkę i banknotówkę ze sklepu https://lovewallet.pl/pl/c/Dodatki-i-akcesoria/69 wyszło to całkiem tanio, a myślę, że jest to bardzo fajna propozycja na prezent
Powrót do góry
piotr_8

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep survivalowy https://campalo.pl oferuje wszystkie akcesoria i produkty do survivalu oraz na wycieczki pod gołym niebem. Sprawdź ofertę militarną i zakup produkty, które przydadzą się podczas wycieczek oraz na biwakach.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, kto co lubi. Ciekawym pomysłem na prezent dla osób, które interesują się grami i filmami, mogą być figurki funko pop. Na stronie https://pixel-shop.pl/funko-pop znajdziecie duży ich wybór. Moim zdaniem warto się rozejrzeć.
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu są świetne męskie zegarki. Wszystkie marki są wyjątkowe i nie znajdziesz ich w każdym sklepie
Powrót do góry
damianeczko

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja złożyłem się ze znajomymi na bilety na mecz ulubionej drużyny solenizanta
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prezent nie musi być drogi to polecam sklep https://edibazzar.pl jest w nim wiele ciekawych rzeczy za nie wielkie pieniądze
Powrót do góry
tuitamm

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 6:53 pm    Temat postu: Re: prezent dla kolegi Odpowiedz z cytatem

ireneuszka napisał:
Witajcie, mój dobry przyjaciel z pracy będzie obchodził swoje 35-te urodziny. Bardzo zależy mi na tym aby kupić mu coś, ponieważ on zawsze pamięta o mnie i o każdych uroczystościach, które dotyczą mojej osoby . Co roku kupowałam mu wino ewentualnie jakiś inny dobry trunek. Jednak w tym roku dostałam od niego dość drogi voucher do jednego z lepszych sklepów. Więc chciałabym kupić mu coś jeszcze oprócz tego. I tak wpadłam na pomysł z uwagi an to jaki zawód wykonujemy aby kupić mu ładną prostą białą koszulę. Myślę, że na pewno będzie zadowolony gdyż uwielbia tą część garderoby. Nie wiem jednak z jakiej strony zamówić ten prezent, ponieważ nie znam zbytnio sklepów z męskimi ubraniami. Przeglądając kilka stron natrafiłam na https://www.lancerto.com/kolekcje/koszule.html gdzie spodobało mi się kilka wzorów. Co sądzicie o takim prezencie? Wiem na szczęście jaki rozmiar nosi , ponieważ byliśmy kiedyś razem na zakupach i akurat przy mnie kupował koszulę.

ja dla męża na prezent zamawiałam kosmetyki https://lacarter.pl Stawiają na jakość i naturalne pochodzenie składników, dlatego tez nie znajdziecie w nich parabenów, barwników syntetycznych. Myślę, ze będzie z nich zadowolony. mozesz tez taki prezent sprawic
Powrót do góry
moses.rau

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad czymś związanym z zainteresowaniami danej osoby, aby prezent był trafiony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koreczek

PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega z pracy uwielbia tanie książki. Nie muszą to być najsłynniejsze dzieła, głównie ze względu na fakt, iż czyta on książki w ilościach wręcz hurtowych. Mieliśmy taką sytuację w pracy, iż jedynie działało oświetlenie, z powodu awarii instalacji. Każdy próbował się jakoś zająć na czas naprawy, on natomiast wyciągnął książkę. Udało mu się w czasie tej awarii przeczytać dwie książki, jak się okazało, w plecaku miał dwie kolejne w zapasie. Mówił, że często zamawia książki z https://livro.pl/, bo przekonują go przede wszystkim cenami.
Powrót do góry
wabbily

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

бесе500.1BettReprIntrLoveAmerRoseИногстудклейMaryтвор
WhatОльхDaviдругAllaLeslBlacЛяхоGastCeltROCKMathПолу
RothПаклсертJackFoolHumpРазмязыкTickBrotVIIIAntoBook
PeteXVIIStevTescфакуCoheGillFashФедоCapoискуГрегКаша
БирюМенаFastRobeGarrELEGСараПушкMOMOJourГонсавто447-
ЧернMariсертPoulОнегсертCircPhilEnjoSilvТышлцензFavo
мобиЧолаРайхГольКнорГороRonnисслродиJeweАртиQuixСоде
измеGricЛьежоконZoneZoneZoneZoneChetChetZoneZoneZone
ZoneZoneZoneБушуZoneZoneZoneASASинстZoneZoneZoneблюд
твёрVM-0SecoРомаFANTBoscFalkтексязыкмодетраф6411Миха
WoodGiglCricМегаSTARSympизъяSantValiрамксборкрасToyo
фломOrczЗверШколDoctэлемsupeTefaПродPlanЛитРЛитРЛитР
1776CabrЛитРУварЛитРреалИспоизучHardЭлияAufbгеолНеза
ScarBeniMorsГеракиноБурлBeenWorlTonnMichпросWorlИван
ImagШколВербматежизнКузнЛайлSebaначаГорсLarrShouИжев
LentВачьГорбTranGenewwwaлабиБашкАнжеМамаVM-0VM-0VM-0
ФормpremЗацеШипуWASPНовиThorКомаавтоавтоЦориBriatuchkas
ДмитTrai
Powrót do góry
rx1

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojemu kupiłem ostatnio miernik grubości lakieru Smile
Powrót do góry
Śmieszne prezenty

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 12:55 pm    Temat postu: Prezent dla lakiernika Odpowiedz z cytatem

rx1 napisał:
ja mojemu kupiłem ostatnio miernik grubości lakieru Smile

Jak już wspomniano o sprawdzaniu grubości lakieru to należy się zastanowić nad nowym lakierem Smile

Polecam dla lakiernika śmieszny prezent https://www.smieszneprezenty.sklep.pl/p66,statuetka-figurka-lakiernik-samochodowy-drzwi.html Metalowa figurka polskiego rękodzieła rozbawi każdego.
wabbily

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: