FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maycek

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2020 8:03 pm    Temat postu: Fotowoltaika Odpowiedz z cytatem

Myślę nad założeniem fotowoltaiki w swojej firmie. Wiem, że dzięki niej moje rachunki za prąd znacznie by się obniżyły, a ja mógłbym zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na coś innego. Widziałem, że firma Fotoleo ma w swojej ofercie montaż takiej instalacji firmom. Jesteście w stanie coś o niej powiedzieć? Bardzo zależy mi na waszej opinii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna1234

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo poleca, sprawdza się świetnie i oczywiście inwestycja się zwraca Smile Korzystaliśmy z firmy SPR Polska, polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zegur

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz te panele na szczęście są coraz tańsze
Powrót do góry
Racjonalny

PostWysłany: Pią Sie 14, 2020 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także rekomenduję to rozwiązanie. Nie wiem czy wiecie, ale fotowoltaika na gruncie też jest równie popularna, co instalacje znajdujące się na dachach budynków. Polecam firmę Elektro Masters, która jest specjalistą w tej dziedzinie. https://elektromasters.com.pl/fotowoltaika-na-gruncie/
Powrót do góry
konwent

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że ceny fotowoltaiki są już dużo niższe niz kilka lat temu. Można tez postarać sie o dofinansowanie na taka inwestycje a reszte spłacać w systemie ratalnym który w Levadzie jest na 0%RRSO
Powrót do góry
KarinaMa

PostWysłany: Czw Sie 27, 2020 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna sprawa. Przecież dzisiaj zastosowanie odpowiednich paneli fotowoltaicznych może przyczynić się do ogromnych oszczędności w każdym domostwie. Na pewno warto zajrzeć do http://trienergy.com.pl/ i samemu przekonać się, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Nie ma co tego bagatelizować, bo kryje się w tym ogromna szansa.
Powrót do góry
Maciek390

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym polega fotowoltaika to chyba każdy wie, zresztą jest mnóstwo informacji na temat, np. https://ozeprojekt.pl/fotowoltaika-dla-domu-jednorodzinnego. Według mnie jest to coś, co warto mieć u siebie i potraktować jako formę inwestycji, która może nam się w przyszłości zwrócić.
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://elektrokalka.pl/
Powrót do góry
olekk_5

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w energie bez emisji dwutlenku węgla i szkodliwych związków. http://comi.eco/ oferuje szybko montaż paneli fotowoltaicznych i dodatkowo pomagają też uzyskać dofinansowanie na instalacje.
Powrót do góry
niczka123

PostWysłany: Wto Paź 13, 2020 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam firmę Solar Planet. Świetnie sprawdzili się w moim przypadku, sądze, że przy montowaniu paneli słonecznych bardzo ważni są fachowcy Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.
Powrót do góry
anitka60

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zainwestowałam w fotowoltaike u https://nekoenergia.pl/ mają najlepsze rozwiązania, do tego cenowo również jest ok. To mi się najbardziej podoba.
Powrót do góry
Greysowa

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś powinien wam to wszystko przeliczyć, przede wszystkim to czy opłaca się inwestować w instalacje fotowoltaiczne na waszym domu, jednak raczej prawie zawsze się to opłaca. Nie trzeba mieć jakiś bardzo duży rachunków za prąd żeby fotowoltaika zwróciła się za 10-15 lat, później to już same zyski:) Warto tu zgłosić się do firmy Eko Prime, z pewnością świetnie się sprawdzą, nawet pomogą z dofinansowaniami.
Powrót do góry
bielskofotowoltaika

PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielsko fotowoltaika - dla osób z okolicy, polecam
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu rozwiązania są bardzo korzystne. Ja planuje zgłosić się do firmy respect energy, ponieważ nie mam pojęcia o tego typu przyłączach. A słyszałam, że oni są specjalistami od energii zielonej. Zajmują się skupem, jak i sprzedażą prądy pochodzącego z odnawialnych źródeł. Mają w tym zakresie spore doświadczenie oraz wiedzę.
Powrót do góry
tellme

PostWysłany: Pią Lis 13, 2020 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi, to ja myślę o fotowoltaice u pioniera tej technologii, czyli warszawskiej firmy ABC Sun Energy Grupa https://www.abcsunenergy.pl/ . Wydaje mi się, że to będzie dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza teraz, w sytuacji, kiedy prąd i inne rzeczy tak mocno drożeją. Ja sama wiem, że doskonałym rozwiązaniem jest właśnie oszczędzanie, na czym się da.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: