FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Co na dach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Florence

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wykonujecie remont dachu i poza wymianą pokrycia, wymieniacie także całą konstrukcje to skontaktujecie się z firmą Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Wykonują oni projekty konstrukcji drewnianej domów oraz konstrukcji drewnianej więźb dachowych w technologii MiTek, tj. wiązarów drewnianych łączonych na płytki kolczaste. Swoje projekty wykonują w oparciu o technikę szkieletową lub ramową. Prefabrykowana więźba dachowa projektowana jest na specjalistycznym oprogramowaniu inżynieryjnym a wszystkie elementy wiązarów obliczane są z polskimi załącznikami. U nas wykonali projekt dachu i jego montaż i wszytko poszło sprawnie i zgodnie z ustaleniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
develon

PostWysłany: Pon Sie 31, 2020 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie jest tylko jedna, dobra odpowiedź i jest nią dachówka Gerard Classic. Ja postawiłem na tą opcję ponieważ znajomy mocną ją polecał. Powiem Wam, że nie zawiodłem się. Propozycja firmy Gerard okazała się być strzałem w dziesiątkę. Jeśli Was chociaż troszkę zainteresowałem to podrzucam też szczegółowy opis tego produktu: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-classic Sprawdzajcie go sobie Wink Mam nadzieję, że moja opinia w tym temacie okaże się być przydatna dla kogoś z obecnych tutaj forumowiczów.
Powrót do góry
anabel17

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym nad drzwiami mieć daszek i nie wiem jak podejść do tego tematu, aby go dobrze zrealizować? Jeżeli ktoś posiada doświadczenie w tej tematyce, to proszę o wsparcie.
penelopee

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór rzeczy do wykończenia dachów i nie tylko posiada firma - https://polskiecentrumdachowe.pl/ W okolicy prawie wszyscy korzystali z ofert tej hurtowni. Szybka dostawa i gwarancja na towar.
Powrót do góry
patrycjahak

PostWysłany: Nie Paź 11, 2020 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oprócz odpowiedniego wyboru dachówki należy pamiętać, że trzeba będzie ją pielegnować, aby wytrzymała długie lata. Polecam zajrzeć na stronkę https://www.grupabiotop.pl/malowanie-dachowki/, gdzie profesjonalna firma w dobrych cenach zarówno wyczyści, odgrzybi lub pomaluje twoją dachówkę, a dom zyska nowy wygląd. Należy pamiętać, że odpowiednia pielęgnacja zapewnia długotrwały dobry stan.
Powrót do góry
olena

PostWysłany: Nie Paź 11, 2020 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dachówka w jakimś ciekawym stylu i kolorze
Powrót do góry
hopsio-bopsio

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach jest bardzo ważnym elementem każdej nieruchomości, a jeśli mowa o domkach jednorodzinnych to jest także jego wizytówką, ponieważ jest najzwyczajniej widoczny z dołu. Zadbany i czysty dach to także gwarancja, że z czasem nie zostanie uszkodzony. Dlatego co jakiś czas warto zdecydować się na mycie dachu. Ze względu na to, że jest to praca na wysokości, to jeśli sami nie czujemy się na siłąch to zdecydowanie warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: