FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zosia L.

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Werdia"]Remont domu to jest konkretna sprawa
... Zgadzam się z tym. Przy większym remoncie warto pomyśleć o montażu systemu rekuperacji. Wentylacja pomieszczeń jest podstawa współczesnego budownictwa i w starszych domach bardzo często jej po prostu nie ma. Rekuperatory: [url] https://www.wentylatorysklep.pl/rekuperatory,159.html[/url] wymieniają zużyte powietrze na świeże jednocześnie odzyskując z niego dużą ilość ciepła. Taki do staje się energooszczędny, a ty nie masz problemów z zaduchem, skraplaniem pary w oknach czy po prostu nieświeżym powietrzem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach te remonty.... Nikt je nie lubi, ale efekty potem cieszą. Jeżeli chodzi o mnie, to przede mną stoi poważne wyzwanie - remont kuchni. Trzeba będzie wstawić nowe płytki, pomalować ściany etc. Co do płytek całe szczęście tutaj https://klink.pl/plytki-ceramiczne/plytki-podlogowe/ mam coś na oku.
Powrót do góry
amm9

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli często zamawiasz ubrania przez internet, z pewnością wiesz, że ubranka dziecięce również da się tu kupić w bardzo dobrych cenach i są to nowinki modowe super jakości.
Powrót do góry
camio

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście bardzo lubię remonty. Zawsze jest to fajny powiew świeżości w domu. Ostatnio tylko nie mam na to czasu. Jeśli wymieniłam dekoracje z wiosennych na jesienne to już był postęp. Po prostu nie mam czasu. Dlatego po kilku latach tych samych ścian zdecydowałam się na pomoc architekta wnętrz. Znajoma poleciła mi Abrys i nie żałuję.
Powrót do góry
magdaimagdalena

PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnawialne źródła energii to bardzo aktualny temat i dobrze się wpisuje w idee proekologiczne, którymi teraz żyje świat. Generalnie, w budownictwie stawia się na ekologię, na pasywność budynków - im bardziej samowystarczalny, tym lepiej. Podobnie kwestie ocieplenia i docieplenia budynków są ważne i nawiązują tej tematyki, budynek zatrzymuje ciepło w środku, a zatem nie potrzebuje ogrzewania na pełnych obrotach, tak jak jest w przypadku domów w technologii tradycyjnej.
Powrót do góry
mucha123

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam podczas remontu wymienić w domu wszystkie instalacje. Polecam więc kontakt do takiej osoby jak dobry elektryk usługi elektryczne 24h Warszawa Opal: https://elektrycy.warszawa.pl/.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy co chcecie robić, na pewno Wam się przyda podłączenie płyty indukcyjnej Wrocław jeżeli oczywiście robicie remont taki od podstaw. w takiej sytuacji na pewno przyda wam się https://elektryk24wroclaw.pl/ to są namiary na naprawde rewelacyjnego elektryka i solidnego.
Powrót do góry
Kicia

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do organizacji każdego remontu to warto zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Polecam więc zaufaną firmę TomGruz, którzy cieszą się niesłabnącą popularnością na Mazowszu i w Warszawie. Usługi np na wywóz gruzu wyceniają indywidualnie według potrzeb klienta,co jest jedną z wielu zalet firmy.
Powrót do góry
wiralka

PostWysłany: Sro Paź 07, 2020 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepiej zatrudnić firmę do remontu. Miałam w swoim życiu dwa remonty. Pierwszy robiłam sama z mężem i myślałam, że skończy się rozwodem. Za drugim razem zdecydowaliśmy się na firmę i zdecydowanie wolę taką formę. Wystarczyło, że weszliśmy na katalog tej firmy https://innerconcept.pl/katalog/, wybraliśmy interesujący nas pakiet i tyle Wink Odebraliśmy mieszkanie dokładnie takiej jak było projekcie(również tej firmy). Rewelacja Wink
Powrót do góry
Fergu

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej robić metodą gospodarczą, fachowcy są tacy niesłowni
Powrót do góry
marta8989

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie firmy, które w ofercie mają tarcze do cięcia wełny mineralnej? Zależy mi na wysokiej jakości narzędzi. Ostatnio znalazłam firmę Mk Narzędzia Diamentowe. Czy ktoś zamawiał u nich narzędzia i może podzielić się opinią? https://mk-diament.pl/oferta/tarcze-do-ciecia-welny-mineralnej/
Powrót do góry
patrycjahak

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że trzeba iść z duchem czasu i inwestować w nowoczesne rozwiązania dotyczące domów. Świetnym pomysłem są domy modułowe, które można znaleźć na stronie https://skandhouse.pl/ . Firma ta ma bardzo ciekawe propozycje projektów, które mogą stać się w niedługim czasem waszym wymarzonym wnętrzem. Warto o tym pomyśleć, bo ich ceny są bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Nie Paź 18, 2020 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
http://victorialublin.pl/konferencje
Powrót do góry
hopsio-bopsio

PostWysłany: Pon Paź 19, 2020 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając na uwadze dobro naszej nieruchomości - niezależnie czy jest to dom, czy być może zakład produkcyjny to powinniśmy dbać o stan elementów zewnętrznych. Dach będący w dobrym stanie pełni funkcję nie tylko reprezentatywną (jeśli jest widoczny w sporej części, a taka sytuacja nie jest rzadkością) ale także pełni ważne funkcje hydro oraz termoizolacyjne, dlatego stan jego nawierzchni jest tak ważne. Jeżeli nachodzi taka potrzeba to należy się decydować na czyszczenie dachu. Jako że jest to praca wysokościowa to zdecydowanie lepiej jest to zlecić firmie zewnętrznej która jakiekolwiek ryzyko związane z wykonywaniem prac bierze na siebie i prawdopodobnie ma wymaganą wiedzę to wykonywania tego typu pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Strona 28 z 28

Skocz do: