FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Czy genetyka ma wpływ na łysienie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kofi88

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadmierne wypadanie włosów to często wstydliwy problem, dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Wśród przyczyn wymienia się stres, zaburzenia hormonalne, złą dietę, a także używki. Na stronie https://migliori-integratori.it/per-3-o-35-euro-panoramica-degli-shampoo-per-la-calvizie-in-diverse-fasce-di-prezzo/ znajdziecie polecane szampony na wypadanie włosów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jankos

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nigdy nad tym nie zastanawiałam. Może coś w tym jest.
Powrót do góry
bambek

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale łysienie dopada wielu facetów w tym mnie i zamiast nosić peruki to czytałem sobie troche na stronie https://transplantacjawlosow.pl/ na temat przeszczepów. Mniej więcej dowiedziałem się o metodach i o kosztach jednak zanim sie zdecyduje to chce spytac kogos od nas z forum, czy ktos ogarnial taki zabieg? Jak sie przyjelo?
Powrót do góry
roderick.vandervort

PostWysłany: Pon Mar 23, 2020 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że genetyka ma wpływ na łysienie. Gdyby tak nie było to nie szukałbym teraz opinii o gabinetach medycyny estetycznej w Warszawie oraz informacji o przeszczepach włosów i ich skuteczności.
74yadsj894

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma i to niesamowicie duży! Ja na przykład wyłysiałam genetycznie już przed 40 dość mocno, nie wiedziałam co z tym zbytnio zrobić.. Na szczęście istnieje coś takiego jak peruki naturalne - kupiłam tutaj: https://hairly.pl/sklep/. Zobacz sobie ten sklep z perukami, może też Ci coś przypasuje do gustu.
Powrót do góry
dzasta

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timao napisał:
Oczywiście, że tak. Należy jednak pamiętać, że odpowiednia dieta potrafi skutecznie zahamować wypadanie włosów. Jeżeli miałbym korzystać to zdecydowałbym się na usługi cateringu dietetycznego w Rudzie Śląskiej . Jak dla mnie to najlepsi specjaliści w branży.

jak coś sprawdź sobie jeszcze https://powermeal.pl/catering-dietetyczny/ruda-slaska/ Smile U mnie się sprawdza
Powrót do góry
Obara

PostWysłany: Wto Paź 06, 2020 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że ma, często się dziedziczy po ojcu
Powrót do góry
Kinia888

PostWysłany: Pon Paź 12, 2020 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zabieg smart graft w klińce Bieńkowscy Clinic jestem bardzo zadowolona z efektów

Ostatnio zmieniony przez Kinia888 dnia Pon Lis 02, 2020 9:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Valeria

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata miał zabieg i wybrala klinikę Dermed w Krakowie ze względu na najnowocześniejszy sprzęt i duze doświadczenie. Teraz wygląda rewelacyjnie
Powrót do góry
wabbily

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

НАСР344.5р.78BettAntoпублKonrAzzuSethSPSSBHenKennСоко
ВиссязыкNarcMoreThisДубиBasuКучеиллюЧетвRindBordAlic
MykeМариMatiфранUltiGeegSchmXIIIДмит(нарBildDinoВулы
проиVirgСараКрасдороenvoKissPatrAntoErasОгнеАльеиллю
ШвецстракармТрусsim-CircDuffШтигElegJennСвйыДжозPapu
РотеPushПряннапиСанкDimaSelaEXILElegкармElegArthPlan
CircXVIIБахмкармБулыКулаJeweGeorМоскSideЗиньSpli243-
ЭхерPianВсевБредZoneZoneZoneZoneChetДмитZoneZoneZone
diamZoneZoneFeliZoneZoneZoneZoneForsZoneчистZoneРощи
надпModeклейВысоRayeCourWindSylvBook№424СЕ08АртиSnoo
MistлогиOlmeVOLKXXIIавтовознtracCleaRIVEEasyкамнДрев
шнурРазмWindMicrSaleстерMoulhappChouBoziБитюToucDone
OnlyLighЛитРЛугоСветBossJulyЯМВеНай-ПолипослстатГуко
МантВазоИллюCeteМоскакадBridТабаакуллегеШефоAndrJuli
(БокWEBaЕрмоМихепославтооптиШалаиздарабоТихоБердроди
ГаркинтестихвещечитаФормраскБыкоPremДолгModeModeMode
КулиLymaКотлBillЭлиаШвецвузоураввузолюдьFredБранtuchkas
прогнебл
Powrót do góry
breziok

PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysienie może mieć wiele przyczyn. Najczęściej u mężczyzn to efekt genów, a szczególnie zmiany poziomu określonych hormonów, głównie testosteronu. U kobiet zazwyczaj sytuacja jest bardziej złożona. Wypadanie włosów może być na przykład powodowane złą pielęgnacją, nieprawidłową dietą, ciążą czy jakąś chorobą. Z ręką na sercu mogę polecić artykuł na ten temat, moim zdaniem najlepszy na jaki udało mi się trafić: https://www.olej.edu.pl/wypadanie-wlosow-lysienie/ Wierzę, że rozjaśni ten problem i rozwieje wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
74yadsj894

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ze swojej strony mogę polecić tanie peruki naturalne z https://tanieperuki.pl/peruki-naturalne/ - jak nazwa wskazuje, tanie i dobre Smile
Powrót do góry
z.majewska3820

PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra miała ogromny problem z nadmiernym wypadaniem włosów aż wreszcie zdecydowała się pójść do specjalisty. Wybrała https://studioeos.pl/fryzjerstwo/trycholog/ , gdzie trycholog pomógł jej pozbyć się tego wstydliwego problemu. Jeśli któraś z was również ma taki problem serdecznie polecamy, najlepszy trycholog w Katowicach Wink
Powrót do góry
wabbily

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.ru
lasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.ru
navelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ru
quasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.ru
recessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ru
scarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.ru
tacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkas
ultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: