FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Groomer inaczej psi fryzjer

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tacbo1985

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 3:36 pm    Temat postu: Groomer inaczej psi fryzjer Odpowiedz z cytatem

Czy dbacie o wygląd własnych psów i kotów? Chcecie, by wyglądały olśniewająco? A może wasz pupil jest stałym uczestnikiem psich wystaw i zdobywcą nagród? Salony fryzjersko-kosmetyczne dla zwierząt powstały właśnie z myślą o takich czworonogach, choć nie tylko. Można tam nie tylko poprosić o profesjonalne czesanie i strzyżenie zwierząt, ale także inne zabiegi pielęgnacyjne. Ciekawa jestem czy korzystacie z usług groomerów? Czy może uważacie, że korzystanie z usług groomera to jakiś wymysł i niepotrzebny wydatek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabert90

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ostatnio szukałam specjalisty, jakiem jest psi fryzjer Warszawa zaoferowała mi takie usługi na ul. Zwycięzców 40, w klinice dla zwierząt WETMEDIC. Kojarzycie to miejsce? Ogólnie to jestem bardzo zadowolona, w końcu mój psiak jest porządnie obstrzyżony i wygląda tak, jak powinien Smile Na pewno jeszcze nie raz z nim tam pójdę Smile
Powrót do góry
Kazoo

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie widziałem, że tak to się nazywa Very Happy My z Maksem chodzimy po prostu do "psiego fryzjera" Wink
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzyżenie psów to bardzo odpowiedzialne zadanie i wcale nie dziwią mnie ceny tych zabiegów u psiego fryzjera. W Siedlcach jest taki gabinet https://pupilon.pl/ gdzie przynajmniej psy wchodzą i wychodzą zadowolone, bez stresu. Po raz pierwszy widziałam tak dobrze wyposażony gabinet. W ofercie mają również rehabilitację. Dobrze wiedzieć, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda.
Powrót do góry
KarinaMa

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście w Polsce mamy teraz coraz więcej miejsc, które zajmują się takimi kwestiami. To bardzo pomocne w kontekście zapewnienia psom świetnych warunków do życia. Właśnie dlatego warto wyszukać odpowiedni salon. Mnie przekonuje psie SPA z https://psuwypada.pl/nasze-uslugi/aktywizacja-ruchowa-bieznia-dla-psow/ Tam poza samym strzyżeniem, możecie też liczyć na wiele innych atrakcji, sami sprawdźcie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: