FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tosinka

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystam już ponad 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. Troszkę żałuję, że nie wzięłam większej instalacji, ale wtedy wydawało mi się to trochę drogie. Teraz już wiem, że wcale tak drogo nie wyszło i ile radochy z posiadania własnej fabryki prądu Very Happy Jeżeli chcecie sobie sprawdzić ile by kosztowała Wasza instalacja, zobaczcie tutaj https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ To bardzo dobry kalkulator. Kilka kroków i już wiadomo. Nie bójcie się zakładać instalacji, to samo dobro. W mojej okolicy pełno tego powstaje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marta8989

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pilnie poszukiwany sprawdzony producent baterii do fotowoltaiki. Do tej pory wyszukałam firmę Bater, czy ktoś korzystał kiedyś z ich usług? Jest to polski producent i dostawca. Więcej informacji można przeczytać na stronie http://www.bater.pl/bater-baterie-klasyczne-cykliczne-sopzs-i-popzs-solar/
Powrót do góry
dikor

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie panele to świetna rzecz i bardzo nowoczesna
Powrót do góry
zalukajpl

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest przyszłość po prostu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hgrady

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to na pewno bardzo oszczędne rozwiązanie, warto rozważyć taką inwestycję.
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam i myślę że fotowoltaika łódź ma rację bytu bo panele słoneczne mogą być dobrym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, przemysłowych oraz dla firm, które chcą obniżyć koszty energii elektrycznej.
Powrót do góry
karola9

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My montaż instalacji fotowoltaicznej zleciliśmy firmie grento.pl i wraz z mężem możemy ją śmiało polecić
Powrót do góry
KarinaMa

PostWysłany: Pon Lip 27, 2020 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, to faktycznie może być dla Was solidnym wsparciem. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że korzystając z takich rozwiązań jak https://pvplus.pl będzie Wam o wiele prościej uzyskać satysfakcjonujące Was wsparcie w kontekście oszczędności. Mnie to przekonuje w 100%, dlatego też mogę Wam polecić ten temat.
Powrót do góry
pawelkida

PostWysłany: Czw Sie 06, 2020 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak wiemy wiemy Smile
fotowoltaika to poważnie rewelacyjna sprawa. Mamy kilka lat już i mogę śmiało powiedzieć, że to była dobra inwestycja Smile
Powrót do góry
tellme

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliśmy o jakimś panelu fotowoltaiki w domu, ale jak to dokładniej przepracować, to nie mamy pojęcia. Jeszcze musimy kupić nowoczesne zbiorniki i bufory , bo jednak nie zawsze będzemy mogli sobie ogrzać mieszkanie. Mam nadzieję, że jakoś nam to się wszystko ogarnie. Wink
Powrót do góry
Kjorek

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas instalacją fotowoltaiki oraz pomocą w uzyskaniu dofinansowania zajęła się firma Pana Rafała Kowalskiego https://www.projekty-fotowoltaika.pl/oferta . Bardzo rzetelne podejście oraz fachowe doradztwo. Dbają o zadowolenie klienta i uzyskanie jak najlepszych efektów z wydajności odnawialnych źródeł energii. Firma w 100% godna polecenia!
Powrót do góry
krzychu72232

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę, wszyscy tutaj wypowiadają się całkiem pozytywnie o instalacjach fotowoltaicznych. Cóż… nie ma się czemu dziwić bo fakty są takie, że to naprawdę atrakcyjne rozwiązanie. W szczególności gdy weźniemy po uwagę, że ceny za energię elektryczną od wielu lat systematycznie rosną. Jeszcze parę lat temu inwestycja w fotowoltaikę mogła się nie kalkulować. Tymczasem obecnie, kiedy jest tak wiele różnych ulg i dotacji (między innymi Mój Prąd oraz Czyste powietrze, ulga od podatku itd.) to całość zrobiła się niezwykle atrakcyjna. Wielu Polaków zdążyło to zauważyć stąd niczym grzyby po deszczu na dachach polskich domów wyrastają panele fotowoltaiczne. Zanim jednak zdecydujemy się na taką inwestycję dobrze pozyskać trochę wiedzy. Jeśli szukacie wartościowych materiałów to myślę że warto zerknąć tutaj: https://www.kolektory.com/
Powrót do góry
dezo

PostWysłany: Sob Paź 17, 2020 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest bardzo fajna i korzystna oferta, fotowoltaika tak naprawde powinna być w jakimkś sensie tez refundowana, ja sama zainwestowalam w panele fotowoltaiczne na https://nekoenergia.pl/ i jestem zadowolona z oszczednosci
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: