FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
reklama dla jakiej firmy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
UlkaT

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym celowała w coś znacznie bardziej skutecznego a taniego czyli marketing szeptany . Myslę ,że specjaliści w swoim fachu będą w stanie dokładnie Ci to wyjaśnić i pomóc. Ja od siebie polecam contentorganica bo mają spore doświadczenie w tej branży. Doskonale wiedzą że niezależnie od branży - liczy się sukces, a oni odpowiednio pokierują reklamą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AlfredMetra

PostWysłany: Pią Maj 22, 2020 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że obecnie warto zastanowić się nad reklamą świetlną. To bardzo dobry sposób na przyciągnięcie uwagi. Fajną ofertę widziałem na Anyshape https://anyshape.pl/. Najpierw do nich zadzwoniłem na nr 696777222, ale można też posłać maila na biuro@anyshape.pl. Dogadaliśmy już pewne szczegóły, ale będę musiał pojechać jeszcze do ich siedziby, która jest w Dziekanowie Polskim koło Warszawy, przy ulicy Rolniczej 338A. Smile
Powrót do góry
jatre

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama internetowa to najelpsze wyjście
Powrót do góry
Roarrra

PostWysłany: Sro Cze 24, 2020 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda firma potrzebuje reklamy, to jest oczywiste. Trzeba dobrze się do tego przygotować. Ja już sprawdzałam pozycjonowanie strony w google cennik i chciałabym w to zainwestować.
Powrót do góry
gabi22

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak reklamy w internecie to tylko DO IT CREW!
Powrót do góry
cennice

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że reklama w internecie, jak najbardziej. Nie można się tylko skupiać na lokalnej formie promocji. Trzeba mieć jednak na względzie, że coś może pójść nie tak, albo efekty w stosunku do włożonych pieniędzy będą marne , wówczas na ratunek przychodzi audyt marketingowy http://ammf.pl/ . Znajomy korzystał i potwierdził, że dzięki niemu mniej traci na reklamę, a klienci nadal przybywają Smile
Powrót do góry
KlemensBonte

PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, ale najlepiej zdecydować się na reklamę w internecie.
Powrót do góry
Andrzej1456

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie, marketing szeptany, adwords, to nie są proste rzeczy, ale jak dobrze się je wykona, to przynoszą wymierne korzyści. Ja osobiście uważam, że reklama w internecie jest dziś podstawą, aby zaistnieć na tak konkurencyjnym rynku. Ja na przykład powierzyłem swój sklep agencji marketingowej Ideo Force https://www.ideoforce.pl/ i przyznam, że nie żałuje. Efekty są naprawdę znaczące. Mój sklep zaistniał w sieci i szybko zaczął sprzedawać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: