FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
piżamy damskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakub75

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 7:48 pm    Temat postu: piżamy damskie Odpowiedz z cytatem

"Witam wszystkich! Ostatnio naszło mnie na odświeżenie szafy jeśli chodzi o piżamy bo miałam już za dużo przypadkowych koszulek i spodenek.

http://muzzy.pl/kategoria-produktu/pizamy-damskie/ tutaj mają spory wybór bardzo ładnych rzeczy. Trudno mi się było zdecydować bo mają koszule, komplety z krótkim i długim rękawem. Jest spora różnorodność bo niektóre zestawy wyglądają jak cudowny dresik do chodzenia po domu, ale są też bardziej kobiece zestawy. A jakość jest naprawdę fajna- przyjemne, nic nie drapie i śliczne kolory. Naprawdę polecam!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juwidnis

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie się składa - na pewno sobie zerknę, bo właśnie planuję zakup nowej pidżamy.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu to kupuję sobie koszulki nocne bardziej. I takie codzienne i takie bardziej seksowne, na https://www.olive.pl/bielizna/na-noc/koszulki-nocne.html zazwyczaj. Mają w tym sklepie dobrej jakości produkty i ceny korzystne, koszulka co teraz zamówiłam w innym sklepie byla dostępna drożej i to nie kwestia wcale 2-3 zł. Także chyba na Olive najlepiej kupować. Zerknijcie sobie, na pewno jakaś koszulka Wam wpadnie w oko. To miła odmiana sobie taką założyć czasami a nie tylko bawełnianą piżamę.
Powrót do góry
Szlachet

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 1:24 pm    Temat postu: reeee Odpowiedz z cytatem

Piżamy damskie to jest wspaniała sprawa. Ja tam kupuję swojej dziewczynie takie rzeczy na Allegro. Tam jest obecnie wszystko!
Krezus

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 11:04 am    Temat postu: reeee Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają takie piżamy, które reklamuje Natalia Siwiec. Moje kochanki fajnie w tym wyglądają!
__________________________-
Wrocław i okolice
Powrót do góry
mirax

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 9:57 am    Temat postu: Re: reeee Odpowiedz z cytatem

Krezus napisał:
Mi się podobają takie piżamy, które reklamuje Natalia Siwiec. Moje kochanki fajnie w tym wyglądają!
__________________________-
Wrocław i okolice

no to pięknie..
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: