FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurczę, nie pomyślałabym o tym. To taki zbędny gadżet dla mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakieś skuteczne sposoby na sprzedaż samochodu? Nie zawsze jest to takie proste, szczególnie gdy w grę wchodzi auto firmowe. W artykule na stronie https://podpowiadamy.pl/jak-sprzedac-firmowy-samochod/ są porady , jak taki samochód sprzedać.
Powrót do góry
marta8989

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie firmy, które w swojej ofercie posiadają bezbarwny lakier akrylowy Najbardziej zależy mi na sklepie internetowym o takim asortymencie. Ostatnio znalazłam firmę Troton, która oferuje takie produkty
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie że uzupełnieniem ubezpieczenia OC jest AC, dobrowolne, chroni ono przed zdarzeniami losowymi, jak wystąpią i będziecie mieli szkody to dostaniecie odszkodowanie. Tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac macie artykuł na jego temat który polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KamisK

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Bardzo ważne będzie odpowiednie podejście do tematu wyboru samochodu. Nie ma sensu kupować w miejscu, co do którego nie macie pewności, że wszystko odbędzie się w bezpieczny sposób. Najlepiej zajrzyjcie do http://autocenter.krakow.pl/ i sprawdźcie, gdzie dzisiaj warto kupować auto. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: