FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki ciśnieniomierz
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suler

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to nie lepiej lekarza spytać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod względem wyboru ciśnieniomierza, wiek nie jest za bardzo wyznacznikiem. Najważniejsze jest to, aby ciśnieniomierz był zakładany na przedramię, a nie na nadgarstek oraz to, aby długość mankietu było odpowiednio dopasowana do wielkości ramienia. Wiele ciśnieniomierzy znajdziesz na doz.pl w kategorii Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Ja tam zamawiałam swój i jestem zadowolona.
Powrót do góry
puppychelli2299

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 4:06 pm    Temat postu: apkproxy Odpowiedz z cytatem

Downloading all the moded apps will helpful with more benetifits. You can get more information from our website also more applications. Visit our home page and get exciting content and apk files.

https://apkproxy.com/
APKProxy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vydra

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma się problemy z ciśnieniem, to ważnym elementem leczenia jest kontrola tego ciśnienia, tak, żeby nie było zbyt wysokie. Warto pomyśleć nad zakupem takiego urządzenia jak ciśnieniomierze nadgarstkowe, które szybko i sprawnie zmierzą stan ciśnienia i wskażą czy trzeba zażyć leki czy może nie.
Powrót do góry
amlor

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TE nadgarstkowe mogą przekłamywać z tego co zauważyłam, najlepiej jak się udasz do Panoramy Radzymin do kardiologa na wizytę i on ci przepisze odpowiednie leki, a do tego zaleci stosowanie odpowiedniego ciśnieniomierza, u mnie tak własnie zrobił lekarz.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: