FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
gry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tymek6777

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 3:00 pm    Temat postu: gry Odpowiedz z cytatem

Witam, jeśli lubicie grać w gry logiczne to na stronie http://www.gry-mahjong.com/mahjong-connect-4.html znajdziecie grę mahjong. Według mnie gra jest ciekawa i naprawdę wciągająca. Osobiście jak zacznę w nią grać to gram godzinami. A Wy w jakie gry gracie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nieco innej kategorii lubię gry. Przykładowo od długiego czasu pasjonuje się w grze Counter Strike. Uwielbiam ta grę pod wieloma względami. Niedawno dowiedziałam się, że nawet jest fajne forum counterstrike https://mygo.pl/ , które całkowicie jest poświęconej tej grze. Nie tylko można tam prowadzić rozmowy na jej temat, ale i promować swój serwer CS / CS GO.
Powrót do góry
andrzej33332333

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo osób gra w gry.Po prostu jest teraz taki okres i nikt jak na razie tego nie zmieni.
Doll

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię gry survivalowe typu ARK, czy Conan Exiles.
Markus32

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie numer jeden to oczywiście -> Counter Strike i dla fanów polecam też zajrzeć na świetne tematyczne forum MyGO https://mygo.pl/ w przypadku którego będziecie mogli być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami, serwerami, czy nawet dodatkowo wypromujecie swój klan. Zaglądam dość często, bo naprawdę jest spora dawka fajnej wiedzy i osób, które dzielą się swoimi spostrzeżeniami Smile
Powrót do góry
Eryczka

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie może gry karciane? Zastanawiam się, czy kupić jakiś zestaw z tych, co prezentują tutaj https://ekspert.ceneo.pl/gry-karciane-dla-2-osob . Ceny są całkiem przyzwoite i myślę, że można się przy nich świetnie bawić. Kiedyś w dzieciństwie to jakieś miałam, ale można by do tego typu rozrywki wrócić Smile Pamiętam, że takie gry to były bardzo wciągające. Teraz dzięki nim można byłoby odpocząć od komputera i telefonu.
Powrót do góry
Wojtek1987

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście gram tylko w CS:GO. Jest to moja ulubiona gra i nie dawno kliknąłem w "Cheap CSGO Accounts" i zakupiłem naprawdę tanie konto do gry. Jeśli chcecie kupić konto do CS:GO to również w to kliknijcie i wybierzcie konto które was intresuje.
Powrót do góry
David1966

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj gram w gry przeglądarkowe. Ostatnio kliknąłem na "Friv 2020" i przeniosło mnie na stronę z ogromną ilością gier. Jest w czym wybierać, więc na pewno sporo czasu spędze grając w gry dostępne na tej stronie.
Powrót do góry
zosia999

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż jest bardzo wielkim fanem różnych gier i jeśli Wy też, to na pewno też czekacie na premiera gry Cyberpunk 2077. Wiem, że będzie ona dostępna na oleole.pl w bardzo fajnej cenie, więc koniecznie trzeba się nad tym zastanowić. Polecam zerknąć sobie na stronę http://www.ubiesa.pl/cyberpunk-2077-wszystko-co-powinienes-wiedziec/ i tam znajdziecie sobie wszystkie potrzebne szczegóły.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: