FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent dla żony
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 60, 61, 62  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacekGron

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będzie zadowolona z perfum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szalona.ola

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może sprawisz prezent sobie i jej za jednym razem? Myślę, że bardzo fajnym pomysłem może się okazać wyjazd do Gdańska do https://www.famagdansk.pl/ . Jest tam bardzo interesująca oferta Zima w Gdańsku w bardzo atrakcyjnej cenie. No i nie trzeba raczej nikogo przekonywać że to miasto jest bardzo interesujące o każdej porze roku
Powrót do góry
asiako007

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz żonie kupic coś z tej oferty https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe strojów kąpielowych. Ostatnio też widziałam tam spore promocję bo jest teraz poza sezonem więc warto zerknąć na ich ofertę.
Powrót do góry
adam123

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo dobrze wiem że moja żona bardzo lubi gotować.Dlatego zdecydowałem i swojej żonie jako prezent kupiłem fajne akcesoria kuchenne z sklepu internetowego https://sklep.stalman.pl/ .
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pójsc o krok dalej? Zastanów się co Twoja zona lubi, ale mam na mysli, gdzie by chciala wyjechac, moja np. marzy o tym by zobaczyc Stany, chce jej to zapewnic, dlatego odkladam na nasz wyjazd, skorzystam z pomocy https://estavisa.pl by zrobic to jakoś sensownie, mam nadzieje ze bedzie to jej spelnione marzenie , bo moje na pewno Very Happy
Powrót do góry
kajtekk

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja żona zawsze cieszy się z prezentów typu zabiegi upiększające, w tym roku na świeta podarowałem jej bon na terapię keratynową na włosy Amazon Keratin i kupiłem kilka kosmetyków które sa polecane po zabiegu. Żona bardzo zadowolona z prezentu i efektu terapii, jej włosy wyglądają teraz świetnie, są miękkie i gładkie Smile
heller.davin

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że wspólne zakupy i pyszna kolacja byłaby wspaniałym prezentem.
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli prezent nie musi być drogi to zajrzyj do sklepu https://www.edibazzar.pl/, jest w nim naprawdę dużo fajnych rzeczy i to świetnej jakości.
Powrót do góry
redboy87

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli żona jest miłośniczą ogrodu, to może by tak jakieś przydatne akcesoria od Dajar.pl?
Powrót do góry
KlaudiuszPonar

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej wybrał coś z biżuterii Smile
Powrót do góry
monia.lesz

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 10:24 am    Temat postu: perfumy gucci Odpowiedz z cytatem

Mój mąż też zawsze mi mówi, że ma problem z wybraniem prezentu dla mnie. Najczęściej dostaję od niego biżuterię, kosmetyki albo vochery do kosmetyczki. Ostatnio podpowiedziałam mu, że spodobały mi się perfumy gucci i nawet podesłałam mu stronę na której może je zamówić: https://tagomago.pl/collections/gucci i liczę, że na urodziny, które będę miała niedługo właśnie dostanę te perfumy. Very Happy
Powrót do góry
shifti

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś dobra szczoteczka elektryczna? Ja polecam w tym celu zajrzeć sobie na https://denthelp.pl/blog/ranking-szczoteczek-elektrycznych/ Mają naprawdę niezły ranking Smile
marteczka96

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pojawiają się głosy odnosnie kosmetyczki, manicure i voucherów - zgadzam sie jak najbardziej, bo sama lubie takie prezenty dostawac. np voucher na ostatnie walentynki do kosmetyczki i wybranie przeze mnie manicure hybrydowego (no i moje zadowolenie z niego oczywiscie) nasunęły mężowi pomysł i później na jakąs tam okazję dostałam kompletny zestaw do paznokci z lampą, akcesoriami, lakierami, bazą itp itd, no full wypas. teraz sama nałogowo dokupuje rozne gadzety ze sklepu z lakierami hybrydowymi i mam cały czas piękne pazurki, wiec taki zestaw tez warto rozwazyc, bo nie jest trudno nauczyc sie je robic samemu
Powrót do góry
megi25

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w rodzinie zawsze sprawdzonym prezentem są książki. Wszyscy uwielbiamy czytać i potem tylko się wymieniamy. Kupiłam niedawno siostrze na urodziny książkę "Zagubiona" Katarzyny Michalak. Dla amatorek romansów i trudnej miłości to będzie strzał w dziesiątkę. Smile
Powrót do góry
Kasia L

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze swojej strony jako osoby otrzymującej prezenty mogę zapewnić, że bielizna będzie odpowiednim prezentem. można kupić fajny biustonosz w sklepie internetowym, nawet staniki w dużych rozmiarach. polecam np klasyczne bezowe czy czerwone i do tego czarna koronka i dół do kompletu, prezent idealny.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 60, 61, 62  Następny
Strona 61 z 62

Skocz do: