FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Twoje auto
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rostas

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 8:30 pm    Temat postu: Twoje auto Odpowiedz z cytatem

Aby Twoje auto było jedyne i niepowtarzalne, skorzystaj z doświadczenia innych kierowców. Wejdź na stronę
Alfa Romeo Klub Doradzimy Ci jak kupić - sprzedać auto nowe lub używane. Każdy samochód jest dla nas ważny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ciszaaa

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam Alfa Romeo. Chciałabym mieć Maserati Ghibli Sad
Powrót do góry
Ketelens

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłem sobie astrę b i sobie ją zchipowałem tutaj : http://auto-speed.sosnowiec.pl/ polecam każdemu ten serwis:) Jak dla mnie spoko sprawa sobie zrobić tuning autka.
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym mieć taki samochód Alfa Romeo. Całkiem sporo ich na Sprzedajemy.pl - bezpłatnym serwisie z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Słyszałam jednak, że są awaryjne. To prawda?
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam auta i podejrzewam, że nigdy nie kupię Smile Za wysokie koszty utrzymania. Wolę raz na jakiś czas skorzystać z usług auto zastępcze warszawa i nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów.
Powrót do góry
lalalupsi

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przemawiają do mnie Alfa Romeo... jak dla mnie są brzydkie... co innego Aston to dopiero cudeńka.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jagoda29

PostWysłany: Wto Sty 26, 2016 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak na dobrą sprawę chciałabym mieć takie cudo, jakim moim zdaniem jest bez wątpienia Arrinera Hussarya Smile Cóż pomarzyć warto, póki co jednak jeżdżę oplem i nie narzekam. W prawdzie mieliśmy w przeszłości pewne problemy z awariami, zwłaszcza gdy trzeba było naprawić skrzynie biegów, ale na szczęście od czasu jej wymiany, już wszystko chodzi jak w przysłowiowym zegarku.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Ciszaaa"]A ja nie mam Alfa Romeo. Chciałabym mieć Maserati Ghibli Sad[/quote]

Oooo, te Maserati to mi się po nocach śni, ale póki co muszę się zadowolić moim fordem, którego ciągle do naprawy muszę dawać, bo już jest staruszek i wiecej siedzi u http://klaczek.eu/index.php niż ja nim jeżdżę. Sad
Powrót do góry
Dominikaa

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie jaki masz samochód musisz go dobrze przygotować, a szczególnie na trudne warunki zimowe. Jak dla mnie warto skorzystać z promocji jaka teraz jest w gliwickiej toyocie: http://www.serwistoyoty.pl/samochod-gotowy-na-mrozy Można tanim kosztem zrobic porządek z autem;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak Wam się podobają SUVy? To moje ulubione auta, choć nie do końca sprawdzają się podczas jazdy po mieście (szczególnie jak trzeba gdzieś zaparkować).
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam Citroena Saxo Smile
Powrót do góry
ludmarks

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cieszę się ze swojego Volvo V60 takie jak tutaj. Cały czas wierny jednej marce Smile
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mam focusa rocznik 2003 ale już planuję zmiany i w raz z moją żoną chcemy zdecydować się na kupno nowego auta z salonu. Najbardziej korzystna dla nas http://www.moc-hybrydy.pl/ co sądzicie o takiej ofercie hybrydy ze stajni lexusa ? Czekam na Wasze opinie Smile
Powrót do góry
Ledrucka

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wciąż się uczę takich rzeczy. Teraz zamierzam kupić sobie volvo za pomocą takiej pożyczki http://www.rl.com.pl/volvorata Każda nowa wiedza to krok do bycia lepszym kierowcą Wink
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam Alfa Romeo, ale od niedawna mam takiego Lexusa http://www.lexus-polska.pl/car-models/rc/rc-f/ . Wybrałem go ze względu na jego szybkość, napęd hybrydowy, ekonomiczność, a także nowoczesny wygląd. Bardzo często nim jeżdżę i jak do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów. 100 km osiąga w zaledwie 4,5 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 270km/h . Szkoda, że w Polsce nie ma dróg, na których można tyle pojechać, ale często jestem w Niemczech i tam mogę sobie pojeździć Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Skocz do: