FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Magazyn
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tosinka

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym by nie wynajmować, bo uważam, że to strata pieniędzy. Jeśli nie mamy na budowę magazynu to chyba lepiej się zapozyczyć niz płacić za wynajem. Tym bardziej, że teraz tak łatwo postawić halę magazynową. Widziałam ostatnio w mojej okolicy jak to szybko im poszło. Oczywiście potrzebny jest sprzęt cięzki, ale taki można przeciez wynająć. Usługi dźwigowe w Grudziądzu świadczy Technostal. Wiem, że mają również wyspecjalizowanych pracowników z uprawnieniami do obsługi dźwigów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Franciszek54

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto posiadać magazyny. Może nam się kiedyś przydać.
___
oporowanie kostki brukowej
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na magazynie przydadzą się też różnego rodzaju pojemniki magazynowe. Można w nich przechowywać wiele różnych rzeczy, więc moim zdaniem warto się w nie zaopatrzyć.
Powrót do góry
merida21

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa magazynu może okazać się bardzo ciekawą inwestycją. Pomieszczenia można wykorzystać, jako miejsce przechowywania, ale również w łatwy sposób przekształcić w magazyn czy chłodnię. Koszty budowy pozwala ograniczyć wykorzystanie materiałów budowlanych z tworzyw sztucznych. Według dystrybutora https://plexikord.pl rozwiązania tego typu są lżejsze i bardzo często dużo trwalsze niż tradycyjne rozwiązania.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o magazynach mieszczących się w namiotach? Teraz jest to coraz częściej wybierane rozwiązanie, dlatego sądzę, że warto się temu przyjrzeć bliżej. Na podstawie informacji z https://dascompany.com/namioty/7/namioty-magazynowe-stal-pvc-sfr/1 będziecie w stanie określić, czy takie rozwiązanie będzie odpowiednie też dla Was.
Powrót do góry
donka

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W namiotach? To raczej rozwiązanie tymczasowe. Jak magazyn ma w 100% spełniać swoje funkcje to musi być porządnie wykonany . Najlepiej zdeycdować się na taki ze stali. Ta firma takie stawia: http://solidhale.pl/ Szybciej i sprawniej się go postawić niż taki murowany.
Powrót do góry
marta8989

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz firmy, która zaprojektuje magazyn kraków to odwiedź stronę firmy Kmc-services. Firma zaprojektuje przyszły magazyn z myślą o przyszłych procesach. Oprócz projektu, zaproponuje wykonawcę, który go zbuduje.
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Antoni21"]A co sądzicie o magazynach mieszczących się w namiotach?

Ja nie wiedziałam że takie coś istnieje Smile jak ostatnio przebudowywałam swój domowy magazyn to największym problemem okazały się regały. Ostatecznie udało mi się zamówić idealnie pod wymiar na https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html ale wszędzie indziej gdzie szukałam nie miałam takiej możliwości
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="harmony"]
Antoni21 napisał:
A co sądzicie o magazynach mieszczących się w namiotach?i

Ja nie wiedziałam że takie coś istnieje Smile jak ostatnio przebudowywałam swój domowy magazyn to największym problemem okazały się regały. Ostatecznie udało mi się zamówić idealnie pod wymiar na https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html ale wszędzie indziej gdzie szukałam nie miałam takiej możliwośc
Powrót do góry
An_na

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 10:12 am    Temat postu: magazyn Odpowiedz z cytatem

Budowę magazynu najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie zewnętrznej. A swój czas poświęcić na to na o czym mamy większą wiedzę. Wyposażenie takiej przestrzeni to spore wyzwanie, odpowiednie dobranie urządzeń może być kluczowe dla efektywności zespołu. Pomyśl również o wdrożeniu systemu zarządzania magazynem. Program pozwoli zorganizować i kontrolować pracę. Najlepiej wypróbuj bezpłatną wersję i sprawdź czy spełnia twoje oczekiwania.
Powrót do góry
MebleTeo

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o wybór wyposażenia do magazynu w zakresie mebli metalowych to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym możecie liczyć na dobre wykonanie, konkurencyjność cen oraz profesjonalne wsparcie obsługi. Pozdrawiamy i w razie pytań jesteśmy do dyspozycji!
Powrót do góry
wax

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, aby zadbać o jakość powietrza w magazynie! Jeżeli już posiadacie wentylacje nie zapominajcie o jej regularnym czyszczeniu. Z resztą w tym miejscu polecam ciekawy artykuł: https://dong.net.pl/biznes/czyszczenie-wentylacji-w-przemysle-o-tym-musisz-pamietac/, który pokazuje na co zwracać uwagę. Przyznam szczerze, że odkąd tyle się mówi o jakości powietrza i smogu, zwracam ogromną uwagę na jakość powietrza zarówno w domu jak i miejscu pracy.
Powrót do góry
amelos

PostWysłany: Pią Sty 24, 2020 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Arrow
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie do końca przekonują mnie namioty magazynowe. Co prawda wszystko zależy od tego co chcemy magazynować, ale jednak budowa solidnego magazynu wydaje się lepszym rozwiązaniem. Tym bardziej, że można zrobić to bezproblemowo. Tu https://fastkrakow.pl/hale-magazynowe-i-produkcyjne/ jest firma, która ma doświadczenie w stawianiu takich hal magazynowych i mogą się zająć całokształtem inwestycji.
Powrót do góry
Mirantius

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętaj o sprzętach ułatwiających i przyspieszających pracę takich jak metkownice, dyspensery do taśmy itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: