FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rozbiórka budynków?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasper123

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 11:03 am    Temat postu: Rozbiórka budynków? Odpowiedz z cytatem

Znacie może jakąś godną polecenia firmę zajmującą się tego rodzaju zadaniami? Chodzi o wyburzenie ruin hali pod Warszawą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukdoman75

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ta firma zajmująca się wyburzeniami byłaby w stanie pomóc. Zobacz na ich ofertę i skontaktuj się z nimi, na pewno coś podpowiedzą.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbiórki Kraków na pewno można śmiało polecać. Na terenie województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego podejmą się wyburzenia i rozbiórki każdego budynku. Zajmują się także wywozem gruzu i śmieci. Zatrudniają tylko wyszkolonych specjalistów, mają sprzęt ciężki najwyżej jakości.
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Małmar od wielu lat zajmuje się rozbiórkami, wyburzeniami i pracami ziemnymi. Ogarnia również papiery. Z tego co wiem dzialają na terenie całej Polski.
https://www.malmarwyburzenia.pl
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Pią Maj 01, 2020 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już o wyburzeniach mowa, to czy orientujecie się może, gdzie można kupić młoty wyburzeniowe? Ja póki co trafiłam na takie w sklepie internetowym https://agrokosiarki.pl/fiskars-siekieromlot-wyburzeniowy-xxl-8ib-36/. Znacie jeszcze jakieś sklepy z takimi narzędziami?
Powrót do góry
mariusz_majek

PostWysłany: Pią Maj 01, 2020 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irytuje mnie fakt, że rozbiórka budynków jest tak kosztowna przez co nie robimy miejsca na nowe budynki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: