FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nowa restauracja
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
silver

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:13 am    Temat postu: Nowa restauracja Odpowiedz z cytatem

Mamy zamiar otworzyć własną knajpkę, ogarniamy menu, mamy pomysł na wystrój ale nie znamy się kompletnie na sprzęcie jaki powinien się znaleźć w restauracji, jakiej firmy maszyny gastronomiczne najlepiej kupować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bene

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że zmywarki Winterhalter się świetnie nadają do gastronomii, firma też oferuje ekologiczne środki czystości więc warto się za nimi rozejrzeć i zapoznać się z ofertę na ich stronie
Powrót do góry
Jesciza

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że trzeba szukać oferty najtańszej w takim wypadku
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z oprogramowaniem? Zamierzasz korzystać z jakiegoś systemu? Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://joinposter.com/pl System POS to zintegrowany punkt sprzedaży, na który składa się terminal dotykowy, oprogramowanie do obsługi sprzedaży oraz urządzenia fiskalne. Najczęściej systemy POS stosuje się w sklepach detalicznych, gastronomii oraz w obiektach noclegowych. Właściciele firm używają systemu POS do analizy historii sprzedaży, kosztów, przepływów i rentowności biznesu. System ułatwia zarządzanie dzięki dodatkowym funkcjonalnościom: szybkim aktualizacjom cen, bazie kontrahentów, czy modułowi inwentaryzacyjnemu. Główne zalety tego programu to łatwość stosowania - producenci systemów POS dążą do maksymalnego upraszczania interfejsu tak, aby operacje przy jego użyciu przebiegały szybko i intuicyjnie, szybkość wprowadzania danych - systemy POS obsługują m.in. czytniki kodów kreskowych, dzięki czemu wprowadzanie danych przebiega sprawnie i bez problemów oraz sprawna aktualizacja informacji o produktach, usługach i ich cenach.
Powrót do góry
AnnaMarie711

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna opcja na własny biznes. Sama długo myślałam o czymś takim jednak poddałam się. Zajrzyj także na stronkę http://savpol.pl tam jest sprzęt gastronomiczny, wszystko co będzie Ci potrzebne do rozpoczęcia działalności. Bez tego ani rusz w takich biznesach Wink
Powrót do góry
edwardzio

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz sobie przemyśleć co będzie zawierać menu i dostosować pod nie sprzęt
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością należy unikać kupowania byle jakich mebli. Ja stołów i krzeseł do mojego lokalu szukałem naprawdę długo! Dopiero na https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow-zeliwne znalazłem idealne podstawy do stołów, więc wrzuciłem je do koszyka i przejrzałem resztę kategorii. Wybrałem też krzesła, więc miałem praktycznie wszystko, czego potrzebowałem Smile Meble są bardzo dobrej jakości, więc ja jestem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
orzeł33

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edwardzio napisał:
Musisz sobie przemyśleć co będzie zawierać menu i dostosować pod nie sprzęt

Można dobierać sprzęt w ten sposób, to jedno wyjście. My dodatkowo decyzję podejmowaliśmy z kucharzami. Sam również nie miałem odpowiedniego doświadczenia w tym zakresie, więc konsultowałem wszystko z nimi. W końcu oni na tym sprzęcie będą pracować. Wszystkie urządzenia gastronomiczne udało nam się zakupić w https://magnum-pro.pl/pl/urzadzenia-gastronomiczne. Posiadają wyposażenie do różnych lokali gastronomicznych, więc z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz.
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy urządzaniu restauracji wybór krzeseł to niewątpliwie bardzo ważna sprawa. Dlatego też na pewno warto odwiedzić sklep https://mirat.eu/krzeslo-trix-szare , w którym to znajdziemy nie tylko szeroki wybór krzeseł, ale również pięknie wykonane stoły, oraz mnóstwo innego typu mebli, świetnej jakości i bardzo ładnie wykonanych.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz też wyposażyć swoją gastronomię w różne akcesoria i dekoracje, także cukiernicze. W tym celu najlepiej zajrzyj na stronę https://sklep.polmarkus.com.pl/. U nich znajdziesz bardzo wiele oryginalnych propozycji.
Powrót do góry
holamiga

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc biznes w tym zakresie, warto wziąć pod uwagę szansę na jego pełen rozwój. Dzięki temu możemy budować wszystko swoją firmą w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dlatego też wybierz odnawialną linię finansowania od firmy www.finiata.pl, czyli rodzaj pożyczki/karty kredytowej, z której możesz korzystać według swoich potrzeb. Obecnie firma funkcjonuje na automatycznym systemie akceptacji klientów, który pozwala jej na uzyskanie dofinansowania już w 15 minut po złożeniu poprawnego wniosku.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli zamierzacie otworzyć własną restaurację to na pewno dobrym pomysłem będzie zadbać odpowiednio o jej wystrów. Projektowaniem i realizacją takich projetków zajmuje się z tego co wiem firma https://ergostore.pl/ . Wykonują oni kompleksowe usługi w tym zakresie i sporo osób z tego co wiem ma o nich bardzo pozytywne opinie, więc może warto byłoby się właśnie z nimi w tej sprawie skontaktować
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak chcesz otworzyć własną restaurację, to pewnie trzeba będzie zastanowić się nie tylko nad sprzętem wystrojem, ale i menu, jakie się będzie serwować. Jak można takie menu opracować, przeczytasz między innymi tutaj: http://gar.com.pl/jak-skomponowac-menu-restauracji-5-wskazowek-jak-stworzyc-karte-menu-restauracji/ i mam nadzieje, że będzie to pomocne i podpowie ci, w jaki sposób wszystko właściwie przygotować.
Powrót do góry
hipolito.blanda

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również chciałabym posiadać ciastkarnię z własnymi wypiekami.
Powrót do góry
Kicia

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to super Smile Gastronomia to bardzo opłacalny biznes. Trzeba jeszcze tylko zainwestować w porządne wyposażenie. Od jakości sprzętu gastronomicznego w dużej mierze zależy jakość potraw ( oczywiście od kucharza też Smile ) jednak jesli zakupimy taki dobry sprzęt np piece ze stali nierdzewnej tutaj to posłużą nam przez wiele lat w niemalże idealnym stanie. Taka stal nierdzewna to szczególnie wdzięczny materiał w kuchni
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: