FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zmniejszyć koszt utrzymania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fala99

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej jakości pelletu to mogę Wam polecić https://epellety.pl/produkty/olimp-pellet-paleta-975kg-8mm/ Bardzo dobra kaloryczność, cena i pełna przyjazność dla środowiska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olszaa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna np zmienić dostawcę energii. U nas prąd mamy od pulsar energia już od jakiegoś czasu
Powrót do góry
matrix

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo od razu w domu można pomyśleć o takich rozwiązanaich jak panele fotowoltaiczne. U nas zainstalwoali nam je panowie z Oze-Biomar. Sprawują się świetnie a rachunki za prąd mamy dużo nizsze!
Powrót do góry
mila

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestować w panele solarne, jak na przykład firmy www.solar.bruk-bet.pl ponieważ może nam się to bardzo opłacić. Zaledwie pare lat i wszystko nam się zwróci. Smile
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie postanowiłem zainstalować panele fotowoltaiczne i do nich podłączyłem panele na podczerwień do ogrzewania domu i mam dzięki temu ogrzewanie za darmo, super sprawa. Panele zamówiłem tutaj https://infrashop.eu/ bo mieli duży wybór i od znanych producentów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brzózka

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym też rozwiązaniem, wprawdzie długoterminowym, ale wartym rozważenia, jest fotowoltaika. Wiadomo, że to koszty, ale są też dofinansowania na ten cel. My na przykład skontaktowaliśmy się z firmą Oze-Biomar, która pomogła nam właśnie otrzymać dofinansowanie
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidnie ocieplić dom, w tym dach i podłogę na gruncie, okna 3 szybowe z ciepłą ramką i parapetami i obowiązkowo rekuperacja, bo wentylacja grawitacyjna sobie nie da rady i szybko wyhodujemy grzyba na ścianach. Warto porozmawiać z osobami które znają się na tym i chętnie dzielą się swoją wiedzą - i tu polecam BCS z Żelazowej Woli.
Powrót do góry
Barto

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 12:36 pm    Temat postu: Kurtyna powietrza Odpowiedz z cytatem

Dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o cięcie wszelkich kosztów będzie kurtyna powietrza. Montuje się ją np. nad drzwiami wejściowymi, dzięki czemu można zredukować straty ciepła. Ma to duże znaczenie w okresie grzewczym.
Powrót do góry
dadej

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ma ktoś może porady odnośnie zmniejszenia kosztów utrzymania mieszkania, chodzi mi przede wszystkim o to, że chciałbym zacząć oszczędzać na prądzie. Który dostawca energii według was jest najlepszy? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Sty 29, 2020 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o ogrzewaniu spalinowym na łódkę? Mam swoją łódź,w ktorej spedzam dwa miesiace rocznie i szukam odpowiedniego ogrzewania. Co sądzicie o tym https://www.eberspaecher.pl/produkty/ogrzewania-spalinowe/portfolio-produktow/powietrzne-uklady-ogrzewania.html ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Powrót do góry
etora5

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiednie ogrzewanie i już! inwestycja w dobry piec, a potem w ekogroszek red https://sklep.pangroszek.pl/ekogroszek-pan-groszek-red To bardzo dobre i konkretne paliwo. Wysoko kaloryczne, dodatkowo, zawiera niskie stężenie pyłu, no i zamawiając, w tym sklepie dostajemy suchy ekogroszek, nie jest mokry więc podzespoły się nie poniszczą
Powrót do góry
tuitamm

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 3:15 pm    Temat postu: Re: Jak zmniejszyć koszt utrzymania? Odpowiedz z cytatem

Bronas napisał:
Otrzymując rachunki za wodę, prąd i gaz dochodzę do wniosku, że ilość kasy jaką wydajemy na media to już lekka przesada. Szukając oszczędności w największej części kosztów, czyli ogrzewaniu znalazłem serwis gielda-paliw.com i przeglądając oferty jestem mile zaskoczony cenami na pellet drzewny w workach po 15 kg czy możecie podesłać inne pomysły?

My mamy instalacje fotowoltaiczne Sunking. Bardzo jesteśmy zadowoleni z tej inwestycji. Tania nie była, ale dostaliśmy dotacje ‘mój prąd’ i zwrot 50% kosztów instalacji. Także moim zdaniem warto było się na nią zdecydować. Dzięki nim sporo oszczędzamy
Powrót do góry
Kamila_Norka

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze wentylacje grawitacyjną.Myślicie, że dużo obniży koszty wentylacja mechaniczna? Projekt oferuje wiele firm, więc zaczęłam się nad tym poważnie zastanawiać. Najbardziej chodzi mi o ubytek ciepła. Dużo czytałam, że wentylacja mechaniczna sprawi, że rachunki za ogrzewanie będą niższe. Poczytajcie na https://rekuperatoryspiralne.pl/kiedy-tworzyc-projekt-wentylacji-mechanicznej/ i napiszcie co myślicie o zmianie wentylacji, czy to się kalkuluje, bo moim zdaniem tak.
Powrót do góry
21pilots

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas dużo ciepła uciekało przez okna. Niestety stare drewniane okna sprawiały, że w ciągu dnia było tak zimno, że musieliśmy palić w piecu od 8 rano. Węgla szło nam bardzo dużo, tona wystarczała tylko na miesiąc. Wymieniliśmy okna na nowe i problem z głowy. Okna mamy z PCV firmy Oknoplast. Są szczelne i ciepłe. O niebo lepiej też wyglądają mimo, że to okna PCV okleina na którą się zdecydowaliśmy wiernie oddaje wygląd drewnianych okien. Teraz w piecu palimy około 16-17.00 żeby mieć wodę ciepłą do mycia się. Mega duża oszczędność węgla.
Powrót do góry
selenawilliams

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 8:42 am    Temat postu: forex signals Odpowiedz z cytatem

Be Successful at the Forex Market. Increase your returns on the Forex & Commodities Market with the help of our live free forex signals from Professional trading team.
Here we provide Free Live Forex Signals online with realtime performance of over 90% accuracy in Forex Market. Get SMS, WhatsApp alerts of Forex and Commodity Signals direct to your Mobile alert daily.

Ostatnio zmieniony przez selenawilliams dnia Wto Maj 12, 2020 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: