FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zmniejszyć koszt utrzymania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fala99

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrej jakości pelletu to mogę Wam polecić https://epellety.pl/produkty/olimp-pellet-paleta-975kg-8mm/ Bardzo dobra kaloryczność, cena i pełna przyjazność dla środowiska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olszaa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna np zmienić dostawcę energii. U nas prąd mamy od pulsar energia już od jakiegoś czasu
Powrót do góry
matrix

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo od razu w domu można pomyśleć o takich rozwiązanaich jak panele fotowoltaiczne. U nas zainstalwoali nam je panowie z Oze-Biomar. Sprawują się świetnie a rachunki za prąd mamy dużo nizsze!
Powrót do góry
mila

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestować w panele solarne, jak na przykład firmy www.solar.bruk-bet.pl ponieważ może nam się to bardzo opłacić. Zaledwie pare lat i wszystko nam się zwróci. Smile
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie postanowiłem zainstalować panele fotowoltaiczne i do nich podłączyłem panele na podczerwień do ogrzewania domu i mam dzięki temu ogrzewanie za darmo, super sprawa. Panele zamówiłem tutaj https://infrashop.eu/ bo mieli duży wybór i od znanych producentów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brzózka

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym też rozwiązaniem, wprawdzie długoterminowym, ale wartym rozważenia, jest fotowoltaika. Wiadomo, że to koszty, ale są też dofinansowania na ten cel. My na przykład skontaktowaliśmy się z firmą Oze-Biomar, która pomogła nam właśnie otrzymać dofinansowanie
Powrót do góry
bladatwarz

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidnie ocieplić dom, w tym dach i podłogę na gruncie, okna 3 szybowe z ciepłą ramką i parapetami i obowiązkowo rekuperacja, bo wentylacja grawitacyjna sobie nie da rady i szybko wyhodujemy grzyba na ścianach. Warto porozmawiać z osobami które znają się na tym i chętnie dzielą się swoją wiedzą - i tu polecam BCS z Żelazowej Woli.
Powrót do góry
Barto

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 12:36 pm    Temat postu: Kurtyna powietrza Odpowiedz z cytatem

Dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o cięcie wszelkich kosztów będzie kurtyna powietrza. Montuje się ją np. nad drzwiami wejściowymi, dzięki czemu można zredukować straty ciepła. Ma to duże znaczenie w okresie grzewczym.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: