FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalicki12

PostWysłany: Sro Sty 08, 2020 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dopiero decydujesz się na otwarcie własnej firmy to koniecznie musisz pomyśleć o różnych aspektach z tym związanych. Myślę, że warto się nawet zainteresować taką kwestią jak ECO-EXPERT - specjalistyczne analizy i ekspertyzy przyrodnicze: http://eco-expert.eu/.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Henry

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mechanika samochodowa to całkiem fajna rzecz, jeśli tylko interesuje się ktoś nieco samochodami. Polecam przeczytać sobie artykuł https://samochodyaekologia.wordpress.com/2019/02/27/dlaczego-warto-zawodowo-zwiazac-sie-z-mechanika-samochodowa/.

Wink
zakrr

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładanie firmy nie trwa zbyt długo, natomiast budowanie własnego biznesu już tak. Dlatego należy się dokładnie zastanowić jak to zrobić dobrze. Dzięki współpracy z Cuk masz szansę rozwinąć firmę razem ze znaną marką prowadząc placówkę franczyzową w branży ubezpieczeniowej. https://cuk.pl/wspolpraca/placowka-franczyzowa
Powrót do góry
AllINeed

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nosiłem się długo z zamiarem założenia własnej działalności, ale ostatecznie zdecydowałem się na freelance
Michall987

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w waszych firmach posiadacie inteligentny system zarządzania magazynem? Słyszałem, że w wielu firmach handlowych taki system jest praktycznie niezbędny. Na stronie internetowej www.sente.pl/teneum/wms/podstawowe-informacje możecie poczytać na ten temat.
Powrót do góry
Atomy

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własną firmę ciężko znaleźć pierwszych klientów bez odpowiedniej promocji. Sposobów na reklamę jest wiele, ale nie należy lekceważyć reklamy w social mediach https://wb1.pl/social-media/reklama-w-social-mediach-czy-warto-z-niej-korzystac-i-dla-kogo-jest-przeznaczona/. Wbrew pozorom poprzez Facebooka czy Instagrama można dotrzeć do różnych odbiorców, zarówno jeśli chodzi o wiek, status społeczny czy zawodowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lewitka

PostWysłany: Sob Mar 07, 2020 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w swojej firmie macie wykupione pakiety medyczne dla pracowników? Bo u na szef właśnie wpadł na pomysł żeby nam je zakupić w związku z rozszerzeniem działalności firmy, w związku z tym będzie znacznie więcej pracy. Z tego co mówił to planuje nam zakupić je w medicover, ja się cieszę, bo słyszałam że mają tam naprawdę dobre podejście do pacjentów.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Nie Mar 08, 2020 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w firmie mogą Wam przydać się także profesjonalne pomiary elektryczne w Szczecinie PomiarTech: http://pomiary-szczecin.pl/. Warto pamiętać o pomiarach okresowych, które mają na celu sprawdzenie stanu technicznego instalacji elektrycznej.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś tutaj zgromadzonych, co prowadzi swoją firmę korzysta może z monitoringów komputerów pracowników? Znalazłam niedawno na stronie http://activrec.com specjalne programy, które pozwalają prowadzenie pełnej kontroli w czasie rzeczywistym. Co ciekawe program też jest świetnym zabezpieczeniem przed kopiowaniem wszelkich ważnych plików na pendrive. W ten sposób możecie ochronić firmę przed wydostaniem się cennych informacji.
Powrót do góry
Annoyingqdf

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wskazówki dotyczące tego, jak zacząć rozwijać własny biznes znajdziecie tutaj. To podstawy, od których warto byłoby zacząć, gdy właśnie założyliście pierwszą działalnością i nie wiecie... do dalej.
Powrót do góry
kajtekk

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 12:17 pm    Temat postu: gabinet kosmetyczny Odpowiedz z cytatem

moja żona z koleżanką otworzyły własny gabinet kosmetyczny, udało im się dostać dotację na nowy biznes więc mogliśmy trochę poszaleć z remontem i wyposażeniem, przede wszystkim stawiały na efektywność zabiegów więc długo szukały odpowiedniego sprzętu i wybrały markę BiNatural oferują nowoczesny sprzęt lasery, aparatury itd, a także mają modne i wygodne meble - leżanki, stoliki i fotele, gabinet nie tylko wygląda świetnie, ale jest i profesjonalnie wyposażony, działają od kilku miesięcy i już mają wiele zadowolonych klientów
Harshbds

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka wam wszystkim
Powrót do góry
nicklaus.rosenbaum

PostWysłany: Czw Mar 12, 2020 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W prowadzeniu firmy trzeba być konsekwentnym, mieć także dużo samozaparcia i motywacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rum

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba dotrzeć do klientów. Pozwolić się znaleźć, na przykład w sieci prowadzić różne projekty, link więcej na ten temat.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: