FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
pomysły na fajnego Sylwestra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregsonix1

PostWysłany: Sro Sie 29, 2018 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już rezerwować noclegi Smile Niektórzy powiedzą, że jeszcze dużo czasu, ale wakacje za kilka dni się kończą dlatego powoli można się już rozglądać. U nas wybór padł na Bieszczady, a dokładniej na Ustrzyki Dolne, gdzie znaleźliśmy świetne kwatery. Na stronie http://willa-stasia.pl/ są zdjęcia pokoi oraz pełny cennik Wink Jeśli ktoś planuje już wyjazd na Sylwestra na prawdę polecam dzwonić i rezerwować Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie przy okazji odpocząć i skorzystać z właściwości zdrowotnych źródeł termalnych, to tylko tutaj https://familytour.pl/sylwester-slowacja-kurort-bojnice-termalne-zrodla-baseny-zabiegi-zdrowy-relaks-powitania-nowego-roku.html. Szalony sylwester do białego rana, plus coś dla ciała. Wiem, że miejsca się koczą. My rok temu ledwo się załapaliśmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dzawwo2

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę fajne pomysły, jest w czym wybierać!
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku szukam jakiejś opcji na rodzinnego sylwestra. W oko wpadła mi oferta sylwestra dla rodzin organizowanego w Primaverze w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwestrowa-noc-gwiazd-scena-18-ujecie-19/ . Własnie coś takiego by mi odpowiadało - dla dorosłych jest bal, dla dzieci również a poza tym na miejscu jest mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Dobre jest to, że do wyboru jest kilka pakietów od 3-8 dni. Chyba zdecyduje się na ten najdłuższy pobyt bo oferta wygląda naprawdę atrakcyjnie. Co sądzicie?
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż wpadł na fantastyczny pomysł i w tym roku wybieramy się na Sylwestra do Bubbles Bar w Warszawie. Przy okazji zwiedzimy sobie stolicę. Zawsze, gdy mamy możliwość tam pojechać to jesteśmy gośćmi w tym lokalu. Nawet stolik rezerwujemy przez TripadVisor, bo wówczas mamy po kieliszku bąbelków gratis. Promocja jest jeszcze do 30 grudnia. A ostatnia noc z pewnością będzie szampańska i bardzo smakowita. Nie ma to w końcu jak wyborna kuchnia tej dobrej restauracji.
Powrót do góry
bunia

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 8:16 pm    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku na sylwestra wybieram się do klubu A1 we Włocławku. Bedzie szaleństwo do białego rana w doborowym towarzystwie Very Happy
Powrót do góry
masenhof

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja organizuję u siebie domówkę na 14 osób i mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak sobie zaplanowałem. Wspominałem już w innym temacie, że posiadam kolumny https://stx.pl/pa-400-4-lr.html i choć z pozoru wydają się małe to dają radę, oj dają... jakie hity muzyczne polecacie na tegorocznego sylwestra? Potrzebuję czegoś naprawdę hitowego! Very Happy
Powrót do góry
jasiepytamo

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny Sylwester jest tylko z fajnym konfetti na sylwestra!! Very Happy Very Happy
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazał sie artykuł o tym tutaj Smile https://www.twardyefekt.pl
Powrót do góry
mako

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas w tamtym roku była całkiem niezła domóweczka, ale w tym postawiliśmy na coś mocniejszego bo na wielki bal hollywoodzki we Wrocku - sylwester 2019 Wrocław
Powrót do góry
micelka

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwester w Bieszczadach jest idealnym pomysłem
Powrót do góry
williom

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 10:46 am    Temat postu: Play best free mobile games Odpowiedz z cytatem

Do you want to play best free mobile games? Try Snake Beats, it is simply superb!
Powrót do góry
mariuszkobza

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po ostatnich wyjazdowych tygodniach i nadmiarze wrażeń chciałbym spędzić sylwestra na spokojnie. We własnym domu z jakąś dobrą kolacją, muzyką, filmem. Tak bez pośpiechu, gwaru i tłumu... Nie wiem czy mi się to uda, ale taki plan najbardziej mi się podoba Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: