FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Prezent dla współpracownika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolanta035

PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej kupić eleganckie pióro.To prezent praktyczny i z klasą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heniutek

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak odpalić coś dosyć szalonego? Ja ostatnimi czasy stawiam na coś oryginalnego, jak na przykład prezenty z http://4gift.pl/. Może i nie są one takie typowo oklepane, dzięki czemu na długo zapadają w pamięci. Wy już coś ciekawego z tej oferty znaleźliście, co Wam się podoba?
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może dobra książka. Mój kolega z pracy lubi czytać mroczne thrillery. Dlatego przypuszczam, że ta książka mu się spodoba [/url]http://www.taniaksiazka.pl/zlotko-c-j-skuse-p-904795.html[url] Niby normalna dziewczyna, pracuje, ma chłopaka i psa. A wiej głowie powstaje lista osób które by chciała zabić. Książka trzyma w napięciu do ostatniej strony.[/url]
Powrót do góry
andol

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli kolega sporo podróżuje to ja bym pooglądała jakieś ciekawe i gustowne walizki kabinowe w sklepie SOLIER Ja mojemu szefowi sprawiłam taki prezent i był bardzo zadowolony Smile
Powrót do góry
Jester

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem zdecydowanie warto wybierać ciekawe upominki dla współpracowników. Jak się bowiem dowiedziałem, po lekturze artykułu na http://nowodworski.info/swiateczne-upominki-firmowe-a-budowanie-relacji/ , pomagają one w zbudowaniu odpowiednich relacji w firmie. Te z kolei są niezwykle ważne dla prężnego działania przedsiębiorstwa.
Powrót do góry
pensite

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro solenizant nie jest już nastolatkiem warto postawić na bardziej klasyczny i stonowany prezent. Dobrym wyborem może okazać się pióro. W sklepie Pensite dostępny jest szeroki wybór piór różnego rodzaju. Każdy z nich zapakowany jest w gustowny futerał z delikatnego materiału. Grawer z wybranym tekstem, np. życzeniami stanowi dodatkowy atut przyboru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Federka

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jak taki współpracownik często podróżuje, to warto zakupić mu walizkę, taką mniejszą podróżną. Wejdź na stronę główną https://sklep.solier.pl/ tam masz kilka fajnych propozycji, coś Ci się z pewnością spodoba. Walizka czy też portfel albo nawet aktówka to zawsze uniwersalny i przydatny podarunek. Smile
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiej płci jest współpracownik? Jeśli to kobieta, to wydaje mi się, że w dobrym guście jest kupić coś eleganckiego. Może Wittchen portfel? Ja dostałam portfel tej marki na święta i jestem bardzo zadowolona;)
Powrót do góry
marcinL.

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może długopis?
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak poskładacie się żeby kupić wejściówkę gdzieś? Na przykąłd na strzelnicę - moim zdaniem to super opcja! Bardzo fajny jest progun we wrocławiu
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój współpracownik jest od kilku lat strażakiem, ja także, dlatego postanowiłem mu kupić koszulkę z nadrukiem strażackim w sklepie https://koszulkowy.pl/133-dla-strazakow-koszulki-z-nadrukiem-i-nie-tylko bardzo mu się spodobała
Powrót do góry
izabela84

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym prezentem dla kolegi czy koleżanki z pracy butelka na wodę z węglowym filtrem. Świetnie się nadaje dla miłośników sportu i tych co dbają o ekologię.
Powrót do góry
Mari77

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w sieci napotkałam się na informacje w tym temacie na blogu - http://koszulka-pilkarska.pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim wiele doedukować. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam również inne interesujące wiadomości.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma to być prezent dla współpracowniczki, to tutaj masz świetną bluzkę z której na 100% będzie zadowolona https://molton.pl/bluzka-dj-286381.html. Często na tym sklepie jest wiele promocji, więc może uda Ci się kupić ją dodatkowo ze zniżką, co na pewno sprawi, że będzie jeszcze bardziej atrakcyjna do kupienia Smile
Powrót do góry
GasparGomez

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej można mu kupić przykładowo srebrną monetę. Na pewno to doceni.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: