FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wsparcie logistyczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emilian

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 9:09 am    Temat postu: Wsparcie logistyczne Odpowiedz z cytatem

Witam. Kilka miesięcy temu otworzyłem nowy magazyn. Niestety nie jest tak kolorowo jak myślałem. Panuje tu chaos, mam zbyt mały zespół pracowników, przytrafiają się pomyłki, generalnie organizacja kuleje. Dużo w tym mojej winy, ale zarządzanie dwoma halami magazynowymi mnie przerasta. Szukam więc firmy z zewnątrz, która mogłaby zaoferować mi rzetelne wsparcie na wielu płaszczyznach. Trafiłem m.in. na propozycję: https://kmc-services.com.pl/ , wygląda na to, że można liczyć na kompleksową pomoc z ich strony, począwszy od audytu i doradztwa, aż po wdrożenie odpowiednich rozwiązań. Co o tym sądzicie? Warto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aann

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś właśnie w Niemczech i zastanawiasz się, jaką pomoc drogową wybrać http://www.polskiezrzeszeniehoteli.pl/blog/holowanie-z-niemiec-samemu-czy-przez-pomoc-drogowa/ to zdecydowanie wybieraj tę z Polski znajdującą się blisko granicy. Będzie ona tańsza i nie będziesz musiał obawiać problemów z porozumieniem w obcym języku.
karbito

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazał sie artykuł o tym tutaj Smile https://www.twardyefekt.pl
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że znajomy ostatnio nawiązał współpracę z firmą Ejko http://ejko.com.pl/ i jest bardzo zadowolony z ich usług. Wszystko odbywa się jak najbardziej na najwyższym poziomie. Oprócz magazynowania oraz transportowania towaru, na jego życie również etykietują poszczególne produkty. Także myślę, że ich usługi są godne zainteresowania. Firma jest elastyczna i doskonale zna potrzeby rynku, dlatego spełnia wszelkie oczekiwania klientów.
Powrót do góry
FrankJScott

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 8:12 pm    Temat postu: I love this post, so thank you for the effort! Odpowiedz z cytatem

Loving this forum Smile I recommend related forums such as this source, this source and this site, not to mention this source and this resource. Also worth checking out are forums such as this forum, this website and this resource, not to mention this source and this source and this forum, this page and this url, not to mention this info and this info. Check out this blog, this website and this blog, not to mention this website and this site alongside sites such as this source, this blog and this source, not to mention this article and this resource and finally this blog, this source and this blog as well as this info and this forum. Don't forget this article, this source and this page, not to mention this article and this blog alongside forums such as this info, this site and this site. Moreover there's this url and this url and finally this website, this url and this resource. Moreover this url and this forum are good too!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: