FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Banery reklamowe
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamisK

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2016 8:03 am    Temat postu: Banery reklamowe Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, jaka forma reklamy jest najlepsza dla pensjonaty i dochodzę do wniosku, że dwa kanały robią zdecydowanie najlepszą robotę. Po pierwsze internet, bo ludzie w nim szukają konferencji, a po drugie banery reklamowe. Jestem przekonany, że osoby, które stosują te formy reklamy, mają najlepsze rezultaty. [/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2016 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile kosztuje zrobienie takiego bannera?
Powrót do góry
Romieszniki

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że do pensjonatu to raczej baner jest świetną formą reklamy ale warto też pomyśleć o dobrej stronie internetowej
ewelina546

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O banery możesz pytać w tej kieleckiej agencji reklamowej http://fabricam.pl/ - mają ciekawe pomysły, są dokładni i terminowi. Poza tym oferują znacznie więcej. Poznaj ich ofertę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Enthton

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ibiza23 napisał:
Ile kosztuje zrobienie takiego bannera?

Zajrzyj do oferty drukarni Diamond Druk http://diamond-druk.pl/druk-banerow-reklamowych - masz tam dokładnie rozpisane ile takie banery reklamowe kosztują. Mój znajomy prowadzi firmę budowlaną, już nie raz zamawiał u nich banery i bardzo chwalił sobie współpracę z tą drukarnią.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy banery „robią najlepszą robotę”, ale faktycznie przy takim charakterze działalności są na pewno dobrym rozwiązaniem i na pewno mogą przynieść wysokie korzyści reklamowe. Jeśli szukacie naprawdę dobrze wykonanych banerów reklamowych to polecam Wam ofertę DrukarniaOnline.pl , którą znajdziecie pod tym linkiem http://www.drukarniaonline.pl/product/print/3096/banery-dwustronne . Ich oferta jest chyba jedną z najtańszych ofert na rynku a do tego banery dwustronne są przez nich wykonywane bardzo solidnie. Nie do końca wiem z czego wynika tak niska cena tych banerów, ale wydaje mi się, że jest ona spowodowana lokalizacją drukarni, bo drukarnia znajduje się na w małej miejscowości na mazurach. Nie pomyślcie jednak, że skoro drukarnia znajduje się w małej miejscowości a nie np. w Warszawie to ma gorszą ofertę, bo tak wcale nie jest i drukarnia ma całe mnóstwo przeróżnych usług. Zamawiałem tam już kilkukrotnie banery reklamowe i zawsze byłem zadowolony zarówno z czasu wykonania usługi wydruku jak i z jakości samego wydruku.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drukarni Diamond Druk możesz zamówić takie profesjonalne banery reklamowe. Tutaj https://www.diamond-druk.pl/banery-reklamowe popatrz. Ceny mają ok i jeśli chodzi o jakość wykonania to też można liczyć na najwyższą. A baner? Ja też uważam, że to bardzo dobra forma promocji i może przynieść wiele korzyści.
Powrót do góry
nikt1976

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklamy przez internet to podobno w dzisiejszych czasach spoko opcja Smile
Powrót do góry
Szooter

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy skusiłbym się na coś takiego, według mnie to za mało wyrafinowany pomysł.
marek43

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to dziwne jest
arturr

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 4:50 pm    Temat postu: baner Odpowiedz z cytatem

baner ok, ale nie do każdego rodzaju działalności. Chyba że naprawdę jest fajnie zrobiony na jakimś innym materiale niż folia
tola789

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka jest cena tego baneru
Orlowska

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na reklamę jest też reklama samochodowa. Wystarczy tylko folia samoprzylepna i wydrukowanie na niej odpowiedniej reklamy. Zobaczysz, ze to może być jeszcze bardziej skuteczne niż też baner
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej zainwestować w marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/, ja dzięki niemu zaczęłam mieć dużo klientów w firmie, a banery nie dają takich skutków
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele szukałem w necie informacji o profesionalnych drukarniach, w których jakość gra pierwszą rolę ! W końcu znalazłem wystarczy wejść w tą stronę https://www.print4display.co.uk/graphic-service/ drukarnia, banery i grafika w jednym miejscu!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: