FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
bollboard, baner, naklejki...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ologna

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 3:51 pm    Temat postu: bollboard, baner, naklejki... Odpowiedz z cytatem

Chcę rozkręcić biznes. Mam zamiar otworzyć serwis rowerowy i nim zarządzać. Potrzebuję dobrej reklamy na start, więc chcę zainwestować w dobrej jakości oklejanie aut, jakąś gablotę informacyjną przed serwisem, baner nad drzwiami, może jakiś billboard. Szukam firmy, która się tym zajmie w przystępnej cenie.

Ostatnio zmieniony przez ologna dnia Pią Sie 04, 2017 9:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
M_Bar

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi naklejkami na samochód super pomysł. Obawiam się tylko, że łatwo można przez to zniszczyć lakier.
Miodek42

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że takie specjalne naklejki lakieru nie niszczą. Ale w razie czego zawsze można zastosować taki sposób, aby go odnowić Smile
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje że bardziej bezpośrednie formy reklamy lepiej docierają do klienta. Na przykład takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/produkty.html które są mu wręczane do "rąk własnych" Smile poza tym przyciągają wzrok i są bardzo pożyteczne co podnosi prestiż firmy też
Powrót do góry
lucja_8989

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że gadżety rozdawane potencjalnym klientom przyniosą lepszy skutek Razz
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 4:13 pm    Temat postu: Biznes Odpowiedz z cytatem

Cześć,
moim skromnym zdaniem są lepsze opcje niż oklejanie aut, naprawdę. Jest to jakiś sposób na dotarcie do klienta, ale moim zdaniem mało dochodowy. Jak kto woli. Gdy ja zaczynałam, jedyną opcją było roznoszenie ulotek i nawoływanie z ulicy, teraz jest multum opcji. Zaczynając od social media i pozycjonowaniu, na banerach kończąc. Mi udało się wybić dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod, dlatego je polecam. Idzie mi tak dobrze, zatrudniam tak wiele osób, że muszę zastanowić się nad opcją optymalizacji procesów z firmą http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow . Popełniane błędy mnie stresują, tym bardziej gdy nie są zależne od człowieka. Muszę je wyeliminować.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A według mnie oklejanie aut to jednak za mało.. No wiecie, jak chodzicie po stoiskach reklamowych jakiś firm, to długopisy dostaniecie wszędzie. A fajnie jest mieć coś, co sprawi, że potencjalni klienci/pracownicy Was zapamiętają. My postanowiliśmy stworzyć własny projekt graficzny przypinek, które zamówiliśmy na https://www.przypinki.eu/przypinki-badziki-buttony.html. Dzięki temu wszyscy zwracali uwagę na nasze stoisko i z pewnością zapadliśmy w pamięć wielu osobom!
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymienione przez Ciebie formy reklamy, w tym billboard, mogą okazać się fantastycznym sposobem na zareklamowanie swojej firmy. Gdybyś poszukiwał firmy, która taki billboard mogłaby nie tylko dla Ciebie przygotować, ale również wskazać miejsce ekspozycji, proponowałabym Ci skontaktować się z https://www.znajdzreklame.pl Smile. To, co wyróżnia ją spośród innych, podobnych firm, to fakt, ze dba o billboard przez cały okres ekspozycji po to, aby prezentował się jak najlepiej. Myślę, ze warto skorzystać z jej usług.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karbito

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele szukałem w necie informacji o profesionalnych drukarniach, w których jakość gra pierwszą rolę ! W końcu znalazłem wystarczy wejść w tą stronę https://www.print4display.co.uk/graphic-service/ drukarnia, banery i grafika w jednym miejscu!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: