FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zwierzaki
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 1:12 pm    Temat postu: Zwierzaki Odpowiedz z cytatem

U psa nadwaga też zdarza się naprawdę często, winny jest oczywiście właściciel. Psa nie można przekarmiać, dawać zbyt dużo przysmaków no i też pies powinien jest odpowiednią karmę, jak ta tutaj: http://www.psiabuda.com.pl/karma-dla-psow.html Jeżeli chcemy żeby nasz pupil był zdrowy, szczęśliwy i był długo z nami, to odpowiednia dieta to naprawdę podstawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emilian

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wielu właścicieli przekarmiając swoje zwierzaki robi im krzywdę. A gruby pies wcale nie znaczy zdrowy, ładny czy zadbany. My z żoną właśnie próbujemy poradzić sobie z takim problemem. Otóż dostaliśmy od znajomych pieska, który do tej pory mieszkał w bloku, bardzo rzadko wychodził i jadł ponad miarę. Jako że u nas też często podchodzi do miski, podajemy malutkie porcje a kilka razy dzienne, no i zaczęliśmy uskuteczniać spacery. Chciałbym jednak kupić dłuższą smycz, żeby zwierzak miał więcej swobody gdy wychodzimy poza osiedle. Na stronce https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/akcesoria-dla-psa/smycze-dla-psa/ przeglądałem psie akcesoria i tam trafiłem na takie regulowane smycze dla psa, tylko trochę się obawiam o trwałość "automatycznej" smyczy, bo nasz nowy pupil jest spory. To mieszaniec w typie owczarka niemieckiego, potrafi szarpnąć ponadto, bo wcześniej praktycznie nie był uczony chodzenia na smyczy. Będę zatem wdzięczny za wszystkie porady odnośnie zakupu akcesoriów dla psa i nauki spacerowania:)
Powrót do góry
pamela.thompson

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na jakiegoś zwierzaka, trzeba wiedzieć, że jest to odpowiedzialność i konieczna będzie odpowiednia opieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyNerty

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jaką karmę decydujecie się dla swoich futrzastych przyjaciół? U mojego pieska jakiś czas temu wykryto jakieś zaburzenia i muszę mu podawać specjalną, bezglutenową karmę. Fajną ofertę znalazłem na https://smacznachwila.pl/210-bezzbozowa-new. Co o tym sądzicie? Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam zwierzęta. Sama mam w domu trzy koty, a moi rodzice mają trzy koty i psa Smile
Powrót do góry
patrycja09

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwierze wymaga naszej dużej uwagi i pielęgnacji, mam dwa psiaki w domu i wiem jak ogromny jest to obowiązek, ale mimo wszystko kocham je nad życie, właściciele psów na pewno zauważyli że zarówno zimą jak i latem pieski mają problem z suchymi łapkami, jest to spowodowane solą na chodnikach zimą, oraz rozgrzanym asfaltem latem. Polecam na te dolegliwości maść www.napsaurok.eu, radzi sobie z tym rewelacyjnie.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeśli byście potrzebowali jakieś legowiska dla psa to polecam zajrzeć na https://cosyanddozy.com/pl/45-legowiska.
Powrót do góry
Romek444

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiadam kilka zwierząt, ogólnie to kocham zwierzęta w szczególności psy. Jeśli chcecie zaadoptować zwierze to polecam wejść na stronę https://greypet.com/pl/page/adopcja-psa i zapoznać się z informacjami na temat adopcji zwierząt.
Powrót do góry
michal_ka3

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z dziewczyną marzy nam się zwierzak domowy, myślimy o adopcji pieska
MorganEverett

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 9:43 am    Temat postu: reeee Odpowiedz z cytatem

Mi się za to marzy mieszkanie na Marsie. Tam jest naprawdę ciekawie!

MagdaM

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra karma to jedno ale wazny jest tez ruch. Moj pies bardzo duzo czasu spedza na dworze, spacerujemy kilka godzin dziennie w kazda pogode wiec poza tym co je musze tez dbac o jego higiene i ochrone przed pasozytami. Swietnie sprawdzaja sie nam preparaty z selecta HTC, zarowno obroza biobojcza i szampon. Najfajniejszy jest taki z drewniana zakretką bursztynowy
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak, zwierzęta domowe to ogromna odpowiedzialność i nie tylko żywienie ich jest naszym obowiązkiem. Musimy dbać również o ich zdrowie oraz bezpieczeństwo - to trochę jak z dziećmi ,więc trzeba dobrze się zastanowić zanim się człowiek zdecyduje
Powrót do góry
bartek_oms

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam żadnego zwierzaka, bo boję się, że nie miałbym dla niego czasu
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://vet-point.waw.pl/zwierzeta-egzotyczne/
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pies bardzo ciągnie na spacerach i zastanawiam się nad tym, jak sobie poradzić z tym problemem. Czytałam o tym, że istnieją szelki easy walk i właśnie nad nimi się zastanawiam. Można je kupić tutaj. Co o nich sądzicie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: