FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zwierzaki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 1:12 pm    Temat postu: Zwierzaki Odpowiedz z cytatem

U psa nadwaga też zdarza się naprawdę często, winny jest oczywiście właściciel. Psa nie można przekarmiać, dawać zbyt dużo przysmaków no i też pies powinien jest odpowiednią karmę, jak ta tutaj: http://www.psiabuda.com.pl/karma-dla-psow.html Jeżeli chcemy żeby nasz pupil był zdrowy, szczęśliwy i był długo z nami, to odpowiednia dieta to naprawdę podstawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emilian

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wielu właścicieli przekarmiając swoje zwierzaki robi im krzywdę. A gruby pies wcale nie znaczy zdrowy, ładny czy zadbany. My z żoną właśnie próbujemy poradzić sobie z takim problemem. Otóż dostaliśmy od znajomych pieska, który do tej pory mieszkał w bloku, bardzo rzadko wychodził i jadł ponad miarę. Jako że u nas też często podchodzi do miski, podajemy malutkie porcje a kilka razy dzienne, no i zaczęliśmy uskuteczniać spacery. Chciałbym jednak kupić dłuższą smycz, żeby zwierzak miał więcej swobody gdy wychodzimy poza osiedle. Na stronce https://johndog.pl/kategoria-produktu/pies/akcesoria-dla-psa/smycze-dla-psa/ przeglądałem psie akcesoria i tam trafiłem na takie regulowane smycze dla psa, tylko trochę się obawiam o trwałość "automatycznej" smyczy, bo nasz nowy pupil jest spory. To mieszaniec w typie owczarka niemieckiego, potrafi szarpnąć ponadto, bo wcześniej praktycznie nie był uczony chodzenia na smyczy. Będę zatem wdzięczny za wszystkie porady odnośnie zakupu akcesoriów dla psa i nauki spacerowania:)
Powrót do góry
pamela.thompson

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decydując się na jakiegoś zwierzaka, trzeba wiedzieć, że jest to odpowiedzialność i konieczna będzie odpowiednia opieka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyNerty

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jaką karmę decydujecie się dla swoich futrzastych przyjaciół? U mojego pieska jakiś czas temu wykryto jakieś zaburzenia i muszę mu podawać specjalną, bezglutenową karmę. Fajną ofertę znalazłem na https://smacznachwila.pl/210-bezzbozowa-new. Co o tym sądzicie? Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam zwierzęta. Sama mam w domu trzy koty, a moi rodzice mają trzy koty i psa Smile
Powrót do góry
patrycja09

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwierze wymaga naszej dużej uwagi i pielęgnacji, mam dwa psiaki w domu i wiem jak ogromny jest to obowiązek, ale mimo wszystko kocham je nad życie, właściciele psów na pewno zauważyli że zarówno zimą jak i latem pieski mają problem z suchymi łapkami, jest to spowodowane solą na chodnikach zimą, oraz rozgrzanym asfaltem latem. Polecam na te dolegliwości maść www.napsaurok.eu, radzi sobie z tym rewelacyjnie.
Powrót do góry
Jenks

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeśli byście potrzebowali jakieś legowiska dla psa to polecam zajrzeć na https://cosyanddozy.com/pl/45-legowiska.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: