FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
terapia aa kraków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dolar11

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 8:12 am    Temat postu: terapia aa kraków Odpowiedz z cytatem

Cześć, szukam w Krakowie poradni leczenia uzależnień, konkretnie chodzi o terapie AA. Znalazłem w internecie terapia aa kraków . Czy ktoś z was tutaj może zna tę poradnie i może się wypowiedzieć, polecić ją, ewentualnie coś innego? Temat dość delikatny dlatego chce sprawdzić kilka opcji i szukam różnych opinii. Z góry dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grajek

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tak jest, że od czasu do czasu potrzebujemy takiej konkretnej terapii. Może to być potrzebne szczególnie w kwestii uzależnień. W Krakowie jest na pewno dużo tego typu placówek. Jeśli ktoś by z was szukał specjalisty od uzależnień na podlasiu, to zajrzyjcie sobie http://uzaleznienia-ostroleka.pl/
Powrót do góry
Sprawdzana

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie na podstawie doświadczeń w mojej rodzinie powiem, że AA nie działa. Osoby takie po prostu przychodzą na spotkania trzeźwi, opowiadając jak się trzymają, a zaraz potem chodzą wypici. Oczywiście nie wszyscy, ale znaczna część. Dlatego lepiej wejść na Ranking Ośrodków Terapii , poszukać odpowiedniego ośrodka i tam się właśnie leczyć.
Powrót do góry
JohnKintaro

PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 1:14 pm    Temat postu: reeeee Odpowiedz z cytatem

Ja niestety jestem uzależniony od kofeiny. Kocham kawę ponad wszystko!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: