FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zużycie prądu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teyser1976

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 12:23 pm    Temat postu: Zużycie prądu Odpowiedz z cytatem

Jak w tytule, chciałam zapytać jakie u Was jest zużycie prądu. Na początku tyg dostaliśmy fakturę za prąd i wynika z niej, że w okresie od 08.12.2015 do 11.02.2016 zuzylismy 255kWh/kW. Zastanawia mnie czemu tak dużo. Mieszkamy w domu jednorodzinnym w cztery osoby 2+2. Żarówki mamy wszystkie LED pokój dzieci łącznie 20 W, łazienka 15 W, kuchnia 10 W, hall 5W, wiatrołap 5W. Mamy jedną lodowko - zamrazarke, pralkę, piekarnik, pompę do wody, pompki przy piecu do centralnego. Nie korzystamy z mikrofali, z czajnika bezprzewodowego. Naprawdę nie wiem z kad te 255.
marcelinia188

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, może jednak kwestia tego, że coś było w stanie czuwania - też niestety takie coś pobiera prąd.
monikabert90

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto byłoby wezwać jakiegoś elektryka? Sądzę, że po wykonaniu profesjonalnych pomiarów będzie on w stanie stwierdzić, skąd u Was takie duże zużycie prądu. Na stronie https://www.twoielektrycy.pl/elektryk-opole/ znajdziecie kontakt do dobrych i tanich elektryków z Opola, polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SaraUrman

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w planach montaż klimatyzacji w swoim domu - jakie są jego koszty za prąd? Czy to się opłaca?
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rachunki za prąd to jest jakaś makabra :/ Ale teraz mamy od pulsar energia i powiem wam, że faktycznie płacimy mniej
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: