FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Oczyszczacze powietrza...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
okon

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alfda produkuje dobrej jakości oczyszczacze powietrza. To niemiecka marka. Nie tylko są wydajne, ale i ciche oraz energoooszczędne. Dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych. Nie da się ukryć, że ładnie wyglądają. Ich cena nie jest jakaś zbytnio wysoka, więc myślę, że warto się nimi zainteresować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gwizdek86

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjaciele mam niezwykłą miejscówkę. To jest serwis - https://oddychasz.pl/. Wejdźcie na moment na niego w domu. Myślę, iż może on da Wam nowej spojrzenie na pewne sprawy.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o jego wybór to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również sprawdził propozycje dostępne w sklepie internetowym https://www.mwp.biz.pl w którym kupiłem sam oczyszczacz i bez problemu dobrałem go do wielkości mieszkania. Ogólnie różnice widzę ogromne, szczególnie w objawach alergii bo wcześniej ciągle miałem kaszel, kichałem, a teraz praktycznie całkowicie udało się to wyeliminować.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie że coś dają! A wiedziałaś że rośliny w domu też potrafią znacznie poprawić stan powietrza? Tu https://adamed.expert/jak-poprawic-jakosc-powietrza-w-domu/ o tym czytałam i sama jestem tym zaskoczona, lecę kupić te kwiatki teraz Very Happy
Powrót do góry
Laxmi123

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 5:40 am    Temat postu: Air purifier Odpowiedz z cytatem

I need to searching from long time for buying Air Purifier,still i am not getting,so which one is better for using Air Purifier,means which brand is better please let me someone...................
ISO 27001 Certification services in Chennai|CE mark Certification in Egypt
Mikra

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze przed snem włączam oczyszczacz powietrza.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczyszczacz powietrza to dobra rzecz, szczególnie teraz gdy sezon grzewczy jest w pełni. Powietrze jest bardzo zanieczyszczone i nawet siedzenie w domu nie chroni przed jego wdychaniem. Kupno oczyszczacza to naprawdę dobry pomysł, tym bardziej jeśli w domu jest małe dziecko. Zerknijcie na promocje w Neonecie. Teraz u nich można kupić oczyszczacze w super cenach. Ja wybrałam taki https://www.neonet.pl/oczyszczacze-powietrza/philips-ac1217.html . Inne też sa na promocji, przejrzyjcie dostępne modele. Teraz jest fajna akcja - za każde wydane 500 zł dostaje się 50 zł rabatu.
Powrót do góry
molena

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzaliście już czyszczacz powietrza Ballu? Nie da się ukryć, że warto mieć w swoim domu zaawansowane technologicznie urządzenie. Ballu Air Master posiada lampę ultrafioletową, która sterylizuje powietrze, oczywiście filtr HEPA oraz generator zimnej plazmy. W ten sposób można znacząco poprawić komfort swojego życia i oddychać czystym powietrzem. Niestety nie widać, aby globalna walka ze smogiem jakoś się sprawdzała. Trzeba samemu zadbać o siebie.
Powrót do góry
KonradWix

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam w domu oczyszczacze powietrza i serdecznie polecam. Na prawdę w dłuższej perspektywie czasu poprawiają jakość powietrza, lepiej śpimy i lepiej się czujemy.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najważniejsza jest świadomość odnośnie tego jaki aktualnie jest stan powietrza. Dlatego dobrze mieć jakiś porządny miernik jakości powietrza. Ja mój kupowałem na https://www.oddechtozycie.pl/produkt/zewnetrzny-miernik-jakosci-powietrza-airfox/ i sprawdza się świetnie! Dzięki niemu wreszcie wiem kiedy najlepiej nie wychodzić na zewnątrz Smile
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza. Dobrym modelem oczyszczacza jest https://loveair.pl/oczyszczacz/ideal-ap-15, sam go używam i jest to bardzo dobry wybór do pokoju dziecięcego.
Powrót do góry
Kopacz

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra sprawa, sam mam w domu oczyszczacze w pokojach i czuje różnicę, inaczej się oddycha, tak lżej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stomka

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie po prostu dobry oczyszczacz powietrza.
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś zastanawia się nad oczyszczaczem powietrza w mieszkaniu aby zmniejszyć ilość alergenów w kurzu to mówię, że nie działa to tak dobrze, gdyż wyłapuje tylko to co w powietrzu, a nie te w materiałach, poduszkach czy materacu. Mocno pomógł mi preparat https://acarix.pl/alergia-spray-roztocza-acarix/ który usunął je z każdej z tych powierzchni.
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku alergii oczyszczacz powietrza to przydatna rzecz i na pewno warto sobie ją sprawdzić. Wyeliminuje pyłki i będzie łatwiej funkcjonować. Natomiast gorzej jest kiedy trzeba wyjść na dwór, albo wyjechać w podróż, wtedy porady jak sobie radzić z objawami znajdziecie na stronie Dbam o oczy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: