FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nietypowa aranzacja biura - co wy o tym myslicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniamroz79

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 9:18 am    Temat postu: Nietypowa aranzacja biura - co wy o tym myslicie? Odpowiedz z cytatem

Witam Państwa. Pragę poznać wasze zdanie , które odnosi się do typu mebli pracowniczych. Planuje przedstawić swojemu zleceniodawcy tego typu rozwiązanie ale nie mam pojęcia czy nie okaże się ono zbyt odważne. Tak, więc chciałam uzyskać opinię większej liczby ludzi zanim zaprezentuje swoją wizję zleceniodawcy. Obrazki pochodzą ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w takiego typu zabudowach meblowych. Posiadają dość ciekawe realizacje i myślałam o skorzystaniu z ich usług. Meble pracownicze są wytwarzane na wymiar, według przekazanego przeze mnie szkicu. Sęk w tym, że nie jestem w 100% pewna czy inwestor zaakceptuje tego typu rozwiązanie. Nie wiem czy tego typu meble gabinetowe nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej kwestii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ibiza23

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, te meble są super. Podobają mi się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monikabert90

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też ostatnio szukałam jakiś ładnych, oryginalnych, a jednocześnie wytrzymałych mebli gabinetowych do mojego biura. W ten sposób udało mi się trafić na całkiem atrakcyjną ofertę na stronie https://sklepabcmeble.pl/425-meble-gabinetowe. Według mnie stosunek ceny do jakości mebli w tym sklepie jest naprawdę rewelacyjny, więc polecam się tam rozejrzeć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiza.kenton

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabinet można urządzić wedle własnego gustu, tylko trzeba pamiętać, że spędza się tam dużo czasu, więc dobrze by było jakby meble stwarzały miły klimat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: