FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
świeta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Federka

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 1:45 pm    Temat postu: świeta Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób oszczędzacie czas na święta ? Ja znalazłam stronę http://e-torty.pl/kategoria/boze_narodzenie gdzie można zamówić świąteczne wypieki, także około 1 dnia stania przy garach oszczędziłam już, może macie coś jeszcze do podpowiedzenia ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tatanka

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda już po świętach, ale może na kolejne przyda się kilka rad o tym jak organizować sobie czas przedświąteczny. http://odzyskajdzien.pl/4836-swieta-on-line-5-rzeczy-ktore-mozesz-zrobic-z-domu-bez-stania-w-kolejkach
Więcej tego typu przydatnych w życiu codziennym rzeczy na stronie #odzyskajdzien
Powrót do góry
marcelinia188

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie czas szybko leci i zaraz będą święta wielkanocne. I te porady z pewnością też się przydadzą raczej jeśli chodzi o kuchnie.
kwadron

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje Cię żywa choinka na święta ? Ja swoją zamawiałam u https://www.choinki.pl/ - co rok bierzemy jodłę kaukaską i mają na prawdę piękne, okazałe i pachnące drzewka. Gdzie Wy kupujecie żywe choinki na święta?
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na świtęta jednak jesteśmy zwolennikami pieczenia ciast i przygotowywania jedzenia samemu. Ostatnio bardzo czesto korzystamy ze zdrowych produktów od https://zakreconysloik.com.pl/owoce-liofilizowane . Owoce liofilizowane wykorzystujemy do robienia np. deserów albo ciast. Świetna sprawa, zwlaszcza , ze nie zawsze siwieże się nadają Smile
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę Wam polecić miejsce, gdzie można kupić żywe drzewka na Boże Narodzenie, to https://www.choinki.pl/ jest najlepszym punktem. Oferta jest bardzo duża - sa drzewka cięte, doniczkowe, z systemem korzeniowym (jodła kaukaska, świerk pospolity, świerk kłujący). Oferują też: wynajem choinek, dostarczanie choinek poza sezonem świątecznym, przycinanie drzewek do pożądanego wymiaru, dopasowywanie pni do stojaków, pakowanie drzewek w dodatkową folię zapobiegającą zabrudzeniu samochodu podczas transportu.
Powrót do góry
akeem89

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym domu tradycją są wypieki rodzinne, nigdy nie zamawiamy niczego gotowego, dzielimy się potrawami do przygotowania i każdy jest zaangażowany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bambek

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko uwierzyć, ale ten rok przeleciał bardzo szybko... na tyle, ze już mamy październik i niebawem święta bożonarodzeniowe! Jestem ich zwolennikiem bo uwielbiam tą całą atmosferę i każdy z rodziny musi dostać porządny prezent na święta więc przygotowania zaczynam już. W jakich sklepach najczęściej robicie takie zakupy?
Powrót do góry
roman3

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swojej narzeczonej na najbliższe święta na pewno kupię prezent z sex shop . Tam wybór jest taki duży że na pewno dla mojej dziewczyny znajdę to co będzie po prostu kochała.
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część świątecznych zakupów można zrobić przez internet, dzięki czemu również można sporo zaoszczędzić - nie tylko pieniędzy, ale również czasu. Na przykład w sklepie happenings.pl możecie kupić niesamowite dekoracje na boże narodzenie, które na pewno przydadzą się Wam do przyozdobienia domu Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: