FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
gdzie przeprowadzić szkolenie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarcjannaM

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 8:41 am    Temat postu: gdzie przeprowadzić szkolenie? Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się jakie miejsce będzie dobre na przeprowadzenie szkolenia? Widziałam oferty na sale szkoleniowe kraków i w tej chwili chyba skłaniałabym się najbardziej ku tej opcji, ale mam wrażenie, że każda sala szkoleniowa kraków ma bardzo utrudniony dojazd do siebie Sad czy powinnam aż się tym kierować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiktorr56

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem ze szkoleń na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu - https://www.szkolenia.ue.wroc.pl/szkolenia.html. Jako, że skończyłem tamtejsze studia, to postanowiłem jeszcze chodzić na szkolenia branżowe. Bardzo ciekawa oferta i prowadzący. Zawsze znajdzie się jeszcze jakaś dawka informacji, której nie było podczas podczas zajęć na roku Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: