FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Moja firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Markus32

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kierunek rozwoju to w transporcie na pewno warto zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego narzędzia jakim jest m.in system do monitoringu Flotman, który daje sobie świetnie radę w przypadku nawet dużej ilości samochodów na stanie. Z jego pomocą możliwa jest kontrola zużycia paliwa, stanu technicznego, dokładana lokalizacja, czy też integracja z giełdami zleceń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
akeem89

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy pomysł na firmę jest dobry, jednak trzeba mieć odpowiednią siłę przebicia wśród konkurencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julajula

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o biznes to polecam stronę http://www.grupaetendard.pl/ można tam znaleźć bardzo dużo ciekawych artykułów Wink
Powrót do góry
piter11

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do prowadzenia firmy dobrze wyposażyć się w odpowiedni program, który spełni oczekiwania osoby prowadzącej sprawy kadrowo-płacowe. Zamiast męczyć się z systemem Płatnik postaw na https://wfirma.pl/, który pozwoli na prowadzenie kadr, wyliczenie płac oraz rozliczenie podatków i ubezpieczenia pracowników. Dodatkowo system nie wymaga podpisu elektronicznego.
Powrót do góry
mia

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad sprzedażą na niemieckim Amazon i eBay z pomocą tej firmy https://sprzedawajwniemczech.pl/ Z tego co wiem sprzedawajwniemczech pomaga w założeniu firmy w Niemczech, udostępnia biuro lub magazyn i pomaga w rozwinięciu działalności. Sprzedaż online cały czas się rozwija i można na niej sporo zarobić.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając własny biznes trzeba myśleć o każdym jego aspekcie, a już szczególnie jeśli coś ma związek z naszymi klientami. Dla mnie ważne są opakowania, gdyż stanowią one niejako moją wizytówkę. Dlatego zamawiam je od dłuższego czasu prosto u producenta http://viki.com.pl/ by mieć je z pewnego źródła, dostosowane do swoich produktów.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysłów na firmę można mieć i tysiące, ale trzeba się za to po prostu zabrać. Za mną np. od wielu lat chodziła sprzedaż w internecie, ale po prostu nie mogłem się jakoś za to zabrać, brakowało mi chyba po prostu wiedzy na ten temat. W końcu udało mi się trafić na https://www.nethansa.com/pl/ i zacząłem dzięki nim sprzedawać na Amazonie! Zaczęliśmy skromnie, od Polski, ale aktualnie sprzedaje w całej Europie i to konkretne towary Very Happy Przez tyle lat nie udało mi się wystartować, aż w końcu udało mi się trafić na odpowiednik zapalnik. Powiem Wam jeszcze, że świetne jest to, że dzięki ich systemowi całą sprzedaż na Amazonie udało mi się zautomatyzować i aktualnie to po prostu liczę zysk.
Powrót do góry
ibrekke

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajny pomysł i dzięki za polecenie!
Powrót do góry
Tadzik

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam www.tvfranczyza.com.pl i zastanawiam się na franczyzą. Aczkolwiek moja kuzynka wzięła kiedyś sklep od Żabki i strasznie żałowała. Bardzo mało jest ofert franczyzowych poza branżą spożywczą i gastronomiczną.
Powrót do góry
Kicia

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wedlug mnie warto zrobic dokladny research na co jest teraz najwieksze zapotrzebowanie. Wedlug mnie warto zalozyc myjnię samochodową bo aut na drogach coraz wiecej. Powinnismy jednak zainwestowac w porzadny sprzet myjacy jak ten od Karcher https://www.asc-pro.pl/ to inwestycja na dlugie lata.
Powrót do góry
zakrr

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym sposobem na życie może być własna firma np. franczyza z Cuk. To okazja by otworzyć własną placówkę franczyzową w branży ubezpieczeń i rozwijać się u boku znanej marki. https://cuk.pl/wspolpraca/placowka-franczyzowa
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a czytacie porady dotyczące prowadzenia firmy, staracie się zwiększyć wiedzę i spojrzenie na prowadzenie biznesu? Jeśli nie, to serdecznie polecam Wam zajrzeć na ten blog http://michal-gorecki.pl/ , bo zawiera masę cennych porad.
Powrót do góry
Wanderer

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy inwestowaniu w sprzęt, urządzenia itp. zwłaszcza jeśli jest to biznes oparty na produkcji np. mebli trzeba zwrócić szczególną uwagę na to, w co się inwestuje. Maszyny muszą być bardzo dobre jakościowo, bo nie ma tu miejsca na przestoje. Wcale jednak to nie oznacza, że trzeba kupić wszystko nowe, a tu, w firmie Maszyny Stolarskie znajdziecie każdy sprzęt do obróbki drewna jaki tylko będziecie potrzebować, między innymi frezarki, wielopiły, tokarki, strugarki i inne, a wszystko sprawdzone w bardzo dobrym stanie i świetnych cenach.
Powrót do góry
An_na

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o własnym interesie rozważ go pod kątem najnowszych rozwiązań technologicznych. Warto po nie sięgać i wdrażać w swoich przedsiębiorstwach. Nie dość że ułatwiają prace to pozwalają pozostać konkurencyjnym na trudnym rynku. Nie wiem na co się zdecydujesz ale odpowiednie systemy, outsourcing czy program magazynowy to oszczędności i długofalowe korzyści. Większość z programów można używać za darmo a to ważne by ograniczać koszty zaczynając działalność.
Powrót do góry
RobertM5

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie jest tak jak mowicie. Jesli mamy w planach prowadzenie wlasnego biznesu to musimy doskonale sie zastanowic nad tym w jakiej branzy chcemy wystartowac. Potencjalna liczba zlecen oraz konkurencja to dwa glowne czyniki na jakie trzeba zwrocic uwage. W miare mozliwosci trzeba oferowac jak najwyzsza jakosc uslug w przystepnej cenie. Na poczatku dzialalnosci moze to byc trudne ze wzgledu na ograniczone srodki finansowe wiec kluczowe bedzie przetrwanie tego wstepne etapu. Naprawa podnośników bedzie przydatna gdy zdecydujemy sie na firme budowlana. Nawet najbardziej renomowanym producentom moga przeciez przytrafic sie bledy.[/url]
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: