FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Inwestowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Telus

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie zastanawiam sie właśnie w jaki sposób będzie najlepiej zainwestować swoje pieniądze. Trochę czytam ostatnio o kryptowalutach https://bitcoinaltcoin.pl/ i szczerze mówiąc wydaje mi się, że wlasnie one mogą być ciekawą i wartą uwagi formą inwestycji. Co wy możecie mi na ten temat powiedzieć?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szlachet

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 2:27 pm    Temat postu: reee Odpowiedz z cytatem

Ja tam wszystko inwestuję w srebro i jestem zadowolony! To jest piękne hobby!
Robol

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 10:27 am    Temat postu: reee Odpowiedz z cytatem

Aby inwestować pieniądze trzeba mieć konkretne pieniądze i wiedzę. A większość Polaków nie ma żadnych oszczędności!
kamyl87

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu jeśli chodzi o inwestycje, to wszyscy podają albo złoto/srebro, albo ostatnio popularne kryptowaluty. Przecież można rozsądnie zainwestować w np. ubrania z chin, które możesz sprzedać z marżą 100%. https://www.nethansa.com/pl/ pomaga np. w skutecznej sprzedaży na Amazonie, który staje się coraz popularniejszy w Polsce, ale też jest najpopularniejszym serwisem sprzedażowym na świecie. Nie musisz mieć wiedzy, bo są od tego eksperci, którzy pomagają cennymi radami. Oprócz tego Nethansa udostępnia system Clipperon, który służy do zautomatyzowanej sprzedaży... Nie ograniczajcie się do otartych ścieżek i próbujcie inwestować w inne rzeczy, takie które się po prostu opłacą.
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele sie dowiedziałem na tej stronie o tej sprawie ! https://aptekamezczyzny.pl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: