FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Zasiłek pielęgnacyjny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pierozki

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 12:07 pm    Temat postu: Zasiłek pielęgnacyjny Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie informacji na temat zasiłku pielęgnacyjnego, polecam artykuł: http://aeger.pl/zasilek-pielegnacyjny-podstawowe-informacje-temat-swiadczenia/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojciechh

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, bo właśnie szukałem jakiś informacji na ten temat Smile
Powrót do góry
alesk221

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za ten artykuł bo bardzo mi się to przydało w mojej prywatnej sprawie. Dzięki tamu materiałowi będę częściej zaglądał na te forum.
toyat

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 5:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zacząłem interesować się zasiłkiem opiekuńczym, bo przypadkowo okazało się, że dziadek mojej koleżanki z pracy zaczął otrzymywać go rok po tym jak powinien. Nie mam pojęcia czyj to był błąd i czy należy mu się wyrównanie, ale warto wiedziec takie rzeczy zwłaszcza, że w zasadzie każdy z nas ma osobę starszą w rodzinie. Jeśli interesuje Was ten temat, to odsyłam Was tutaj https://zycieseniora.com/finanse/zasilek-opiekunczy-osobe-starsza-musisz-wiedziec/
Powrót do góry
KonradSkal

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz jakichś informacji o zasiłku rodzinnych za granicą to może zainteresują cię artykuły z tej strony: http://rodzinne24.pl . Myśle, że warto poczytać trochę, żeby wiedzieć co nam się nalezy, a co nei.
Powrót do góry
goalken

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 9:48 am    Temat postu: i like it Odpowiedz z cytatem

It is wonderful to be here with everyone, I have a lot of knowledge from what you share, to say thank you, the information and knowledge here helps me a lot run 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: